Новий перелік безоплатних медичних послуг
Здоровьеnewday.kherson.ua09 апреля 2021

Новий перелік безоплатних медичних послуг

У Міністерстві охорони здоров’я розповіли, як зміниться медицина вже з 1 квітня.

Така інформація з’явилася на сторінці Національної служби здоров’я України у соціальній мережі. Зазначається, що з початку квітня вступлять в силу деякі зміни стосовно амбулаторної допомоги. Стало відомо, які послуги залишаться безкоштовними.

Тож з 1 квітня цього року буде діяти пакет «Профілактика, діагностика, спостереження, лікування та реабілітація пацієнтів в амбулаторних умовах». Він включає в себе такі безкоштовні послуги:

— консультації від лікарів;

— проведення лабораторних аналізів;

— проведення інструментальних досліджень (це стосується рентгену, КТ, МРТ, УЗД, ендоскопічних обстежень тощо);

— лікарська допомога в умовах денного стаціонару;

— лікарська допомога при зверненні до травматологічних пунктів або при зверненні до приймального відділення без подальшої госпіталізації пацієнтів;

— проведення хірургами операцій;

— профілактичні обов’язкові огляди учнів загальноосвітніх закладів (школи), а також дітей віком до шести років;

— послуги реабілітації в амбулаторних умовах у підгострому і відновному періоді;

— оформлення довідок, листків непрацездатності та направлень для проходження медико-соціальної експертизи.

Варто зазначити, що для того, щоб амбулаторно отримати ту чи іншу послугу (безкоштовно), треба мати направлення від сімейного лікаря, з яким у вас є договір, або від іншого спеціаліста, який надає допомогу і медичному закладі. Спеціалісти, до яких можна звернутися без направлення: гінекологи; психіатри; педіатри; стоматологи; наркологи; фтизіатри; спеціаліст, під наглядом якого знаходиться пацієнт із хронічними захворюваннями.

Анатолій НІКОЛАЄВ.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Шухер
Пользователям запрещённых русских соцсетей в Украине грозит задержание и обмен на пленников лднр.
КОТ
Быстрее бы недогосударство исчезло с карты мира и все вздохнули бы облегчено!!!
Коса и камень
Какой правдой? Это ж махровые патриоты. В их убийстве обвиняют агентов Кремля... А правды тут никогда не было и нет. "Ложь и зло - погляди, как их... лица грубы".
Бремя белого человека
Не пали контору! Ты мешаешь нести свет факела демократии и слово истины отсталым народам в леса Амазонки!
кипчак
"Ах, обмануть меня не трудно!.. Я сам обманываться рад!" Для малообразованныи и малокультурных, воровство, подлог, обман - обычное дело. Врут, как дышат. Однако, рано или поздно, правда вытесняет бессовестную ложь.
Миротворчество
Тю! Так пусть в Афганистане сами разбираются как им жить. Они ж раньше без ценных советов жили и дальше будут жить исключительно так как у них получится. А с другой стороны, тоже могут других поучить жизни. Но это, почему-то, называют терроризмом.
кипчак
Какой прогресс! До этого в неполживых украинских СМИ больше ходила версия о том, что телеканал сам себя обстрелял. Еще один пример для сравнительной таблицы преступлений помаранчево-гидных, когда первоначальная версия кардинально расходится с действительностью, доказательствами и фактами. До окончательного предъявления нроду правды далеко, но ее все труднее скрывать и фальсифицировать.