Ну і фрукт: що не можна їсти людям з діабетом другого типу
Здоровье23 июня 2021

Ну і фрукт: що не можна їсти людям з діабетом другого типу

Медики виділяють п'ять фруктів, здатних викликати проблеми у тих, хто страждає від діабету другого типу або стану переддіабету. Характерною особливістю при цьому типі захворювання є нездатність організму виділяти достатньо гормону інсуліну, у зв'язку з чим рівень цукру в крові не контролюється.

Які фрукти можна їсти діабетикам

На скачки впливають продукти, які швидко розщеплюються. Зазвичай, вони мають високий глікемічний індекс (ГІ) і при всій своїй користі небажані для вживання в їжу тим, хто страждає від інсулінорезистентності. До таких, здавалося б, корисних продуктів відносять:

- кавуни; - гарбуз; - ананаси; - фруктовий сік; - сухофрукти .

Фрукти, які можна діабетикам

Як підкреслюють експерти, при діабеті другого типу та переддіабетикам необхідно їсти фрукти в помірних кількостях. Також важливо звертати увагу на те, скільки вуглеводів в них міститься. Найкраще при таких станах вибирати продукти з низьким ГІ. До них відносяться:

- ожина; - апельсини; - полуниця; - авокадо; - вишня; - сливи ; - грейпфрут; - груші; - яблука; - нектарини; - персики; - банани; - чорниця.

Причина в тому, що в них мало фруктози - натурального цукру. Також важливо звертати увагу на продукти, багаті клітковиною, наприклад - цільнозернові, бобові, зелень. І не забувати про фізичні вправи, які позитивно впливають на рівень глюкози в крові.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии