Обережно! У найближчі дні магнітні бурі будуть посилюватися

03.12.2018 17:50 expres.online
За даними Національної погодної служби Національного управління океанічних і атмосферних досліджень (NOAA), сьогодні, 3 грудня, впродовж дня сонячна активність буде невисокою, тож магнітна буря матиме силу в 2 бали. З 21 години її потужність зросте до 3 балів, що означає "слабка буря", пише Експрес-онлайн.

А от із 3 до 6 години у ніч на вівторок геомагнітні коливання матимуть 4 бали, тобто планету накриє "мала буря". У цей час метеочутливі можуть відчувати сильний головний біль, мати проблеми із тиском, перепади настрою, погіршення сну тощо. З 6 години ранку сила бурі піде на спад — до 2 балів. Така ситуація збережеться до 21 години вечора.

У ніч на 5 грудня геомагнітні коливання знову стануть сильнішими — їх потужність зросте до 3 балів, а з 6 до 9 години ранку середи — до 4 балів. До 12 години дня буря матиме 3 бали, а згодом впродовж дня — 2 бали.

За даними метеорологів, імовірність виникнення активної магнітної бурі сьогодні становить 35 відсотків, завтра — 40%, та у середу — 35 відсотків.

Комментарии

Добавить комментарий

АВТОРСКИЕ СТАТЬИ