Здоровьеukrhealth.net4 июн.

Онколог розповів, як визначити рак шкіри за родимками

Визначити рак шкіри (меланому) дозволяють зміни родимок, що зачіпають їх колір, форму, здатність рости. Про це розповів головний онколог МОЗ, академік РАН Андрій Капрін.

nk_hauz/-m8v_e3ncxoioc8egmxo.jpg

Схильність до розвитку раку шкіри часто приписується людям, які мають на тілі багато родимок. Однак онколог Капрін розповів у своєму Instagram, що злоякісне утворення може виникати навіть при їх відсутності.

“Деякі люди мають десятки родимок по всьому тілу і всі вони абсолютно нешкідливі. Меланома може виникнути на тілі людини навіть без єдиної родимки”, – підкреслив академік.

У той же час, зауважив онколог, при появі нових родимок (особливо в літньому і старечому віці) за ними потрібно стежити. Капрін вказав на процеси, що дозволяють визначити рак шкіри (якщо той виникає):

  • дуже швидке зростання родимки,
  • зміна її кольору, поверхні, форми,
  • сверблячка, біль, інших неприємні відчуття в місці її розташування,
  • намокання, періодична кровотеча.

Іншими ознаками онкологічного процесу можуть бути постійна втома, зниження апетиту, втрата ваги, збільшення лімфовузлів. Перше, що необхідно зробити, помітивши ці прояви, – це звернутися за консультацією до лікаря.

Вчений нагадав, що серйозним фактором підвищеного ризику раку шкіри є агресивна дія сонця.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Хлопцы бандерлоги!!! Джавелинив мало, а москальских танкив дюже бохато! Кожний щирый xoxoл должен стать свидомым камикадзе!!! За пидпиндосную неньку, за бохатсво воров-олигархив, за панувание титульных рагулей! Напшут ждуны, напшут эбанутые молчуны! Тому - кожнему пацриоту Американську взрывчатку Си-4 на грудь та Напшуть на москалей!!! Уси гуртом спиваем! «Батько наш - Бандера, ну а Псаки - мати, Ми за олигархив пидем воювати! | (2) ©» «Приспів: Ах, лента за лентою – набої подавай, херой Семэн Сэмэнченко, в бою не відступай! Ах, лента за лентою – набої подавай, херой Семэн Сэмэнченко, швыдчее удирай!» Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Сало уронили! Рагульему роду - нима переводу!
Леня Голубков
Пушилин - лох!
Весёлый Роджер
Тюююю, дивитися читачи, а у кого ыщо тут так поХано працюет клавиатура? Я про клавишу "Пробел", чи Спайс на англ.! НЕ помните? А жаль! Ну так докладаю вам, у старого, пердючего, жадного та завистливого нищебродного пропа_Хандона Шмули, ну который в образе Елен, тут ховается от будущего возмездия, у жиночих кружевных труселях до колен! Ну тот шо червона жаба! Вот так ВСЁ просто Шмуля, раз и ты прокололся на мякине. МУДАК ты примитивный, долбоЭб завистливый. Мразь пархатая!
Кто есть кто в мире
Россия утверждает, что не является стороной конфликта. Германия предложила для решения конфликта план Штайнмайера! А лукашенко с Турцией хотят мира и добра всем! Свидомые, ясное дело, снова облажались.
Гiсть
Он от Кулебы заразился, что такую ахинею несёт? Закройте уже те двери и рты тоже.
БОИНГ СБИЛА уКРАИНА!!!
ОТВЕТ: Захапали украину США - всё в украине теперь принадлежит им!!! Боинг СБИЛА уКРАИНА! Если бы это было не так, украина не скрывала бы данные диспетчеров, сопровождающих Боинг, диспетчеры тоже вдруг испарились! Их уже нет в живых, как и нет в живых лётчика Волошина, ВЫЛЕТАЮЩЕГО НА ПЕРЕХВАТ БОИНГА, вернувшегося без двух ракет, и заявившего что "ЭТО НЕ ТОТ САМОЛЁТ"!!! Опровергай, "голос маразма"!!!
Гiсть
Бред, не мог Зеля "поработать с оставшимся олигархатом", потому что его окружение гребёт всё под себя. Ну и гетьману не забывают отстёгивать, даром что-ли Шефир "кошелёк" НеЛоха, потому и машину его обстреляли - или предупредить хотели или грабануть, возможно тот наличку вёз.
Авторские статьи