Здоровьеukrhealth.net27 февр.

Онкологи назвали тілесні сигнали про початок раку

Визначення раку на ранніх стадіях значною мірою полегшує можливість перемогти хворобу. Які симптоми дозволяють запідозрити рак?

nk_hauz/-m0hxxb-_naj4jvcggoh.jpg

Онкологи назвали ряд загальних фізіологічних сигналів, які дозволяють самостійно визначити можливий початок раку, повідомили VistaNews. Зокрема, ранню стадію онкологічного захворювання видає раптова втрата ваги, а також епізоди підвищення температури.

Також слід звертати увагу на напади запаморочення, головного болю, сонливості, підвищеної стомлюваності, розповіли лікарі.

Для багатьох буде несподіванкою, але сигналами про початок раку іноді виявляються порушення травлення, діарея.

В цілому, дали пораду фахівці, треба загострювати увагу на незвичайних, не властивих людині тілесних проявах (наприклад, на фактах нічної пітливості, свербежу).

«Наявність всіх зазначених симптомів, як окремо, так і в сукупності, ще не є вірним підтвердженням діагнозу. Але звернутися до кваліфікованого лікаря, помітивши їх, потрібно обов’язково», – відзначили науковці.

Нещодавно американські вчені з Університету Джона Хопкінса висунули теорію про те, що більшість випадків раку – це наслідок випадкових поломок, що відбуваються в процесі клітинного поділу при копіюванні ДНК. Навіть здоровий спосіб життя в цьому випадку навряд чи може щось виправити, вони встановили.

💬 Последние комментарии
Елена
Роджер о родном,о сраках,у него две страсти, деньги и сраки,хе.
Елена
Ничего не отвечают ,не надо Луночке брехать,то наверное просто ремонт,у на чо то не отключают,в крайнем случае пока,а потом будем смотреть.Роджер козёл.
е
т.е. ссышь)))
Пектолванъ Мінусъ
Как дичайше надоели ваши личные разборки с этой "Еленой (?), или кто там она или он. В натуре....выглядит криво - вечно друг друга х*есосите, отвлекая от смысла комментариев. Уйдите с ней ( или в ним ) в личный чат и меряйтесь писюнами, или толщиной геморройных шишек, что вам там покоя не даёт ?? По теме есть что сказать ? Если нет ничего - подотритесь из комментариев оба вместе , задрали уже своей провинциальной руганиной. Как два колгоспныка на базаре в Жашкове, ей богу.
Елена
Цитаты , цитаты .какой ты нудный, одно и тоже.зануда.
Елена
Боюсь, нельзя назвать имя,но тебе скажу,по большому секрету,это герцог Бекингем,он.хе.
е
а при чем тут Россия?)) ты ж так волнуешься что Крым УШЕЛ! так он УШЕЛ в соответствии с ЗАКОНОМ, подписанным Украиной))) так что обтекай, не можешь - впитывай...