Онкологи назвали тілесні сигнали про початок раку
Здоровьеukrhealth.net27 февраля 2020

Онкологи назвали тілесні сигнали про початок раку

Визначення раку на ранніх стадіях значною мірою полегшує можливість перемогти хворобу. Які симптоми дозволяють запідозрити рак?

Онкологи назвали ряд загальних фізіологічних сигналів, які дозволяють самостійно визначити можливий початок раку, повідомили VistaNews. Зокрема, ранню стадію онкологічного захворювання видає раптова втрата ваги, а також епізоди підвищення температури.

Також слід звертати увагу на напади запаморочення, головного болю, сонливості, підвищеної стомлюваності, розповіли лікарі.

Для багатьох буде несподіванкою, але сигналами про початок раку іноді виявляються порушення травлення, діарея.

В цілому, дали пораду фахівці, треба загострювати увагу на незвичайних, не властивих людині тілесних проявах (наприклад, на фактах нічної пітливості, свербежу).

«Наявність всіх зазначених симптомів, як окремо, так і в сукупності, ще не є вірним підтвердженням діагнозу. Але звернутися до кваліфікованого лікаря, помітивши їх, потрібно обов’язково», – відзначили науковці.

Нещодавно американські вчені з Університету Джона Хопкінса висунули теорію про те, що більшість випадків раку – це наслідок випадкових поломок, що відбуваються в процесі клітинного поділу при копіюванні ДНК. Навіть здоровий спосіб життя в цьому випадку навряд чи може щось виправити, вони встановили.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Валентина
Нет слов. А зачем на 4-ре поколения вперед загонять страну в долговую кабалу? Каждый год брать транши чтобы все больше быть должными? И куда деваются эти деньги? У нас уже в Украине должна быть экономика как ОАЭ.Зачем мы должны поднимать экономику США и Евросоюза?
Татьяна
Поражает то, что они Россию, воспринимают, только как коммунистическую и не иначе. Уважаемые, в России нет власти коммунистов. Ни кто к вам не придет и никто вас завоевывать не будет - ни Россия, ни ДНР, ни ЛНР. Коммуняги - кончились, все вышли. Клетка захлопнулась!!! Придется гнить в своих фекалиях до конца дней своих...
Илья
Деточка! Слив защитан. Найдена обтекаемая формулировка -глупые дураки. Не , подстилка нацистская , МРАЗИ они . А тот кто их отмазывает ничем не лучше. А може и хуже. Вопросы есть? Пixва украине! Хероям пiхва!
Че
Памятник обязательно, но с дохлым котом в руках
Мутабор
Гомосексуалист он,так что красавчик не для женщин...
Елена
Не радуюсь и НЕ могу радоваться,НЕ пропустила,.
Елена
Дитятку говорю честно,9 из десяти которые радуются короновирусу в России просто глупые дураки,я лично не радуюсь и могу радоваться,а те кто радуются такие же не глупые как Роджер,не буду его здесь МРАЗЬЮ называть только из уважения к здешним посетителям в целом и Луночке в частности.ха.Слва Украине!