Ожиріння та хворі зуби: чи існує взаємозв'язок?
Здоровьеzdorovia.com.ua01 ноября 2020

Ожиріння та хворі зуби: чи існує взаємозв'язок?

Нове дослідження показало, що газовані напої відіграють критично важливу роль в питаннях, що стосуються ожиріння і зносу зубів. Отже, людям потрібно набагато менше вживати ці продукти.

Ожиріння та хвороби зубів

Такий висновок був зроблений на основі інформації по 3 541 пацієнта з США. Особливо ретельно автори цієї інформації враховували індекс маси тіла і ступінь зносу зубів, а також інші хвороби порожнини рота. Автори дослідження підкреслюють, що за ерозію зубної емалі відповідає кислотна природа деяких газованих напоїв, а також кислотність фруктових соків. Знос зубів, як підкреслюють дослідники, є третім найбільш поширеним захворюванням порожнини рота після карієсу і хвороби ясен в результаті вживання кислотної їжі і напоїв.

Це дуже важливе послання для пацієнтів з ожирінням, які отримують додаткові калорії, в тому числі, і за допомогою солодких газованих напоїв. Вони шкодять не тільки їх тіла, але і зубам. Крім того, стоматологи повинні попереджати пацієнтів із зайвою вагою про те, щоб ті пили якомога менше газованої води.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Я ела чеснок регулярно, но от вируса меня это не спасло
совет
из Афгана пора убираться, джонни. в кибер квесте шурави бесподобны.
подохни кремлядь
Кремлядь тупая, ты уже в жопе, мразь тупая! Ты думаешь косишт под тупого майданного хахла? Да от тебя крнмлядской пропагандой за версту несет! Так что на хуй иди!
враг будет запутан
телефоны.часы. батарейки сдать старшине - он поедет за пивом. а отряд на выполнение задачи.
тт
Не могу поверить что он сдался...
Елена
Написано для внутренне переселенных лиц, причём здесь мусульмане из Европы?Вы Ера пьяная? не понимаете написанного?
Елена
Ты не признаешь жителей луганской и Донецкой областей гражданами Украины?Ты что себе уёбок позволяешь, ебаный сепаратюга,за такие слова в петушатник тебя ми чтобы жопа твоя ,очко твоё всегда работало, ебаный сепаратюга.И Крым и Донбасс это Украина и жители их это тоже граждане Украины.А Украина идёт в Европу.Слава Украине!
Авторские статьи