Здоровьеzhyvyaktyvno.org12 окт.

Ознаки та симптоми інсульту

Занадто багато людей ігнорують ознаки інсульту, тому що вони ставлять під сумнів їх реальність. Лікарі радять не чекати, якщо у вас є які-небудь незвичайні симптоми, а слухати свої тіла і довіряти інстинктам. Лише в цьому випадку ви зможете вчасно отримати професійну допомогу. Одна сторона вашого обличчя опускається, коли ви посміхаєтесь? Коли ви піднімаєте руки перед собою, одна з них знаходиться на нижчому рівні? Ваша мова невиразна і це звучить дивно? Якщо ви помітили в себе або оточуючих один з цих симптомів, негайно зверніться за професійною допомогою. Якщо її нададуть протягом перших 3 годин після появи симптомів, ваше здоров’я буде врятоване! Інші ознаки інсульту: слабкість на одній стороні тіла нечутливість обличчя незвично сильний головний біль втрата зору оніміння та поколювання нестійка ходьба «Якщо вам відомо, що певний фактор  вашого здоров'я підвищує ризик розвитку інсульту, ви можете вжити заходів для пом'якшення його наслідків» - це сила» - вважає доцент кафедри неврології Гарвардської медичної школи і заступник директора Служби гострих інсультів в Масачусетському головному госпіталі Наталія Рост. 

nk_hauz/-mjr41ufk-qqeakgmz-5.jpg
💬 Последние комментарии
Голос народа
ДА ТЫ СУЧАРА! КТО БЛЯТЬ СКАЗАЛ, ЧТОНЕ ХОЧЕТ ВОЙНЫ, А НА ДОНБАССЕ НЕ ПРЕКРАЩАЕТСЯ ОБСТРЕЛЫ НА МИРНЫХ ГРАЖДАН!!!! СНАЧАЛА ЗАКОНЧИ ВОЙНУ НА ДОНБАССЕ, А ПОТОМ ГОВОРИ О ВТОРЖЕНИИ РФ, БЛЯДЬ!
Ближе к плинтусу
Добавить можно одно-государство, к сожалению, разваливается.
3020
Каменяр вообще до пенсии не доживёт, вырвут его паганый язык через жопу.
3020
Ну, забалтывать проблемы можно будет лишь только до Пекинской олимпиады. А там, договорятся уже между собой взрослые дядки.
3020
Во люди бюджет пилят, договариваются о том, чего никогда не будет, зная это наверняка.
3020
Да, а Уляна, мать её, Супрун, утверждала, что подорожник лечит от всех болезней. Вот её бы вам, в качестве министра кабыздохохранения Пиндостана, никаких таблеток не нужно.
3020
Исламист, совершающий намаз на специальном коврике в здании Кремля, на фоне красных звёзд и двухглавых орлов? Герберт Уэльс, нервно ворочается в земле. Зыгарь, не о том, ты, пишешь!