Здоровьеnewsyou.infoAug 26

Ознаки захворювання печінки назвали лікарі

При неалкогольній жировій хворобі печінки (НАЖХП) в тканинах цього органу накопичується жир, який ускладнює його роботу. Розвиток захворювання пов’язують з погіршенням стану здоров’я, в тому числі з високим рівнем цукру в крові.

nk_hauz/8-3dgG4nR.jpeg

На ранніх стадіях НАЖХП не має будь-яких чітких симптомів. Однак пізніше захворювання прогресує, викликаючи все більш сильні пошкодження печінки, через що виникають характерні ознаки. Згідно з NHS, одними з перших з’являються сильна втома, а також тупий або ниючий біль в правому верхньому куті живота (над нижньою правою стороною ребер).

“НАЖХП часто діагностується після аналізу крові, результати якого говорять про неправильну роботу органу, а інші захворювання печінки, такі як гепатит, виключаються”, – пояснили фахівці.

Поки точно невідомо, чому розвивається НАЖХП. Проте в Mayo Clinic відзначили, що зазвичай цьому стану передують:

  • надмірна вага або ожиріння;
  • інсулінорезистентність;
  • високий рівень цукру в крові (переддіабет або діабет 2 типу);
  • високий рівень жирів в крові, особливо тригліцеридів.

В даний час немає спеціальних ліків від НАЖХП, проте уповільнити розвиток хвороби допоможе здоровий спосіб життя, додали лікарі. Крім того, рекомендується призначити лікування для супутніх станів або ускладнень. Наприклад, при високому рівні холестерину або діабеті.

💬 Последние комментарии
е
Т.е. по твоему дешевле покупать не напрямую у продавца, а через кучу прокладок ??? Это такая свидомая математика???
е
Ах вырвалось??? Только в мой адрес маты звучали не менее десятка раз и только за то что мнение другое и требовал пояснить ТВОИ собственные утверждения... Шо опять склероз, тупое ты существо??? Как ты к людям , так и они к тебе, но до тебя недоумка это не доходит( тоже кстати ТВОИ слова)... Как научишься отвечать за свои слова, вот тогда и говорить с тобой будут иначе, трепло брехливое...
олег
ужос, какой "представитель Бухареста"?! О времена! О нравы!
Елена
Я знаю цену, причём тут это,я не за неё.
Антиелена
Не, ну фееричная дура Ленка-пенка!!! Ты с калькулятором совсем не дружишь? Ну вот нахрен ты это пишешь?
Газик Эвтаназик
Есть куда ещё стремиться.
Елена
Хе,то не Россия не продаёт,а Украина не покупает напрямую,чуешь разницу?