Палеодієта дозволяє швидко худнути
Здоровье08 февраля 2021

Палеодієта дозволяє швидко худнути

Що таке палеодієта?

Цей спосіб харчування набирає популярність на тлі зростання доступності свіжих продуктів. На відповідній сторінці в Instagram налічується вже близько 180 тисяч прихильників цієї дієти.

Термін «палео» означає «первісне», тому основний упор робиться на природності, на виборі «живих» продуктів харчування. Пріоритет віддається необробленій їжі, яка існує, можна сказати, в первісному вигляді. Живе харчування - це складно?

Той, хто зважиться на дієту «кам'яного віку», відразу поставить питання про те, що, власне, можна їсти. Тут все просто: то, що, по ідеї, міг би добути, займаючись полюванням або збиранням, первісна людина.

Їжте яйця, фрукти та овочі, зелень і гриби, горіхи, а також м'ясо і рибу, але тільки з природного середовища існування, в ідеалі - з дикого.

Дуже важливе правило: брати треба сезонні та регіональні продукти! Адже де б в кам'яному віці мешканець печери знайшов полуницю в розпал зими?

Як схуднути за рахунок палеодієти?

Оброблені в промислових умовах продукти, фастфуд містять набагато більше жиру, цукру, солі і ГМО, ніж страви, приготовані самостійно. Послідовники палеодієти посилаються на користь природності у всьому. І нормальну вагу - теж природній для нас стан, тому з часом натуральні продукти повертають його людині.

Втім, схуднення буде лише приємним побічним ефектом на тлі загального хорошого самопочуття того, хто вирішив дотримуватися натурального способу життя, перш за все, в харчуванні.

Відмовтеся від готової їжі, купуйте необроблені продукти, тобто рибу і м'ясо безпосередньо у виробника, хліб печіть самостійно, купуйте яйця на фермі або на ринку.

Якщо цей спосіб живого харчування стане частиною вашої повсякденності, то печерними, дрімучими людьми стануть для вас ті, хто до сих пір їсть малокорисну, а то і шкідливу їжу, приготовлену кимось іншим.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Саня
)))
Весёлый Роджер
А що не с 1913 рока? А скики телег выпустили, а скики керосиновых ламп? Ну и мудак же ты примитивный Шмуля - ну ТУПОЙ! И ещё всех тут, за таких же держишь, мразь подлая! Холуй нацистский! ЩИРЫЕ ПЕРЕМОГИ: Отмечается, что за сентябрь 2020 года украинский автопром показал ЛУЧШИЙ!!! результат за весь 2020 год, собрав 864!!! автомобиля, Бандера всё же пришёл до вас! Ну порядок можэ и не навёл, а вот разруху точно принёс! А у клятых москалей опять пидсанкционные ПЕРЕМОГИ: «В прошлом году российские заводы сделали 1 549 414 легковых и лёгких коммерческих автомобилей…». Эй вы там на майдане, у вас лом не проплывал? Для тупых щирых терпил-мечтателей о швыдком панувании, поновляю – ЦЭ ПОЛТОРА МУЛЬОНА машин!!! Это вам не хо-хо и даже не ха-ха, цэ до .уя! Это вам не скакати чи сортиры пидтирати! А… звиняйте, Сало тильки не потеряйте! Я ж забыл, вам же на Украину насрать, вы же пийшли до Эуропы скакать! Запад вам допоможе! Догонит и в кишеню вам .уй положит! Эй дэбил пропиндосный – ВЕСЬ!!! Союз в 1988 году выпустил всего 1.2 млн машин!!!
ке
согласен, взорвать провод
Андрей
Идиоты, один раз сделать отпечаток пальца и проблема решена
тт
первый раз узнал об этом...
ХОДЯТ СЛУХИ
Ходят слухи, скоро Харьков будет зваться ,,Байден Байден,,! Ну а Куев ,,Псаки Сити,, назовут!
не понял
так кнопка одна?