Педіатри розповіли, від чого залежить здоров'я майбутньої дитини

22.10.2018 11:46 terrawoman.ua
Задовго до того, як молоді люди стануть батьками, вони повинні вирішити свої проблеми - включаючи ожиріння, психічний стан, неправильне харчування і зловживання психоактивними речовинами.

Стаття "Отроцтво і наступне покоління" в журналі Nature, написана дослідниками з Дитячого дослідницького інституту (MCRI) і Університету Мельбурну, свідчить: задовго до того, як молоді люди стануть батьками, вони повинні вирішити свої проблеми - включаючи ожиріння, психічний стан, неправильне харчування і зловживання психоактивними речовинами. Це необхідно для найкращого початку життя їх майбутніх дітей.Були враховані медичні, соціологічні, освітні дані з двохсот країн і зі ста сорока останніх наукових робіт. Розглянуті механізми, відмінні від генетичних: зміни під впливом різних чинників в спермі і яйцеклітині, вплив організму матерів на плід відразу після зачаття і на пізніх термінах вагітності.

Були знайдені послідовні і чіткі докази того, що материнське ожиріння гарантує у дитини зайву вагу; нестійкий емоційний стан батьків - гірші здібності і дитячі поведінкові проблеми. І пізно відмовлятися від психоактивних речовин і алкоголю при вагітності, оскільки тяжкі наслідки для здоров'я дитини вже закладені способом життя батьків.

"Нам потрібна система медичного обслуговування до вагітності, що виходить за рамки її нинішньої спрямованості на контрацепцію і що формує здоровий спосіб життя у підлітків. Необхідно створювати сприятливе середовище в сім'ях, школах, на робочих місцях", - сказав глава дослідження професор Джордж Паттон (George Patton).

Комментарии

ua Гость, 09.10.2018 12:13

Главное чтоб хрестоматийные гебистские жлобы не угрожали анальными карами.

Добавить комментарий

АВТОРСКИЕ СТАТЬИ