Здоровьеnashamama.comOct 29

Перші ознаки виникнення стресу у дитини

Рідко які батьки замислюються про те, що у малюків також може бути стрес. А він виникає, причому у дітей різного віку він виявляється по-різному.

nk_hauz/-mko4birqlyp3gchyhjq.jpg

Дошкільнята зазвичай погано сплять і їдять, неконтрольовано плачуть, відчувають злість, дратівливість і тривогу. Для молодшого шкільного віку у разі стресу характерне помітне погіршення шкільної успішності, засмучення або бентеження.

У малюка можуть виникати постійні нічні кошмари, непослух, агресія або часті моменти роздратування.

У дітей середнього і старшого шкільного віку при стресі також знижується успішність, змінюється режим сну і харчування, дитина може вдатися до вживання алкоголю або наркотиків, виникають часті скарги на фізичний стан, одержимість питанням своєї ваги і прояви агресії або жорстокості.

💬 Последние комментарии
е
Тищенко не твой брат?? он тут тоже недавно подобную чушь нес... про сало по 50, и говядину по 40-60 грн и даже за 20 он ее типа покупал на Бесарабке))))
е
ха, зеркало дать?)))) т.е. по ТВОИМ словам ты одинокая и НИКОМУ не нужная?)))
е
пока что ВСЕ видят что ТЕБЯ интересуют тут ТОЛЬКО события 20-100 летней давности, а но то КАК живет страна сейчас тебе мягко говоря НАПЛЕВАТЬ...впрочем как и на людей, населяющих ее..
Елена
Жадный и подлый и завистливый ты, ты козлоослик и не одинока,чтобы было понятно,и не 70 лет и всё что написал неправда.
Елена
Можно быть среди людей как в пустыне, одиноким и никому не нужым,чего он уделяет интернету столько времени?
Елена
А мы живём не только прошлым,а и настоящим,шо нравится система где человек человеку роджер?шо то я не удивлюсь в отношении тебя.
Елена
Сахар можно и за а та23.30 грн/кгкупить,олию за 50 грн/до итр,хлеб 12.70 за 800гр., Америка с нами!а с Роджером скрынька, Роджер дывысь вкрадуть её,шож ты будешь делать?хе.
Авторские статьи