Перший візит до офтальмолога: як попередити проблеми з зором
Здоровьеnashamama.com16 февраля 2020

Перший візит до офтальмолога: як попередити проблеми з зором

Перша перевірка очей малюка відбувається ще в пологовому будинку лікарем-неонатологом, який перевіряє, чи немає у крихітки порушень у розвитку очей, не збуджена чи їх слизова оболонка.

В період першого - четвертого місяця життя маляти вам потрібно познайомитися з окулістом з дитячої поліклініки, куди прикріплена дитина. На огляді лікар насамперед перевірить, як бачить маленький пацієнт: малюк, якому виповнився місяць, повинен зацікавлено розглядати запалену лампу і стежити поглядом за яскравою іграшкою в руці доктора, а двомісячний малюк зуміє ненадовго утримати на ній погляд. У три місяці дитина пожвавлюється побачивши мамині груди або пляшечки з сумішшю, посміхається близьким, а в чотири починає хапати ручкою іграшки, які йому показують.

Крім цього, лікар оцінить, наскільки рухливі очі малюка і чи не косять вони. Він огляне, наскільки прозора оболонка, що покриває передню частину ока (рогівка), спокійна чи слизова (кон'юнктива), чи не стоять в очах маленького сльози. А ще доктор повинен буде переконатися, чи в нормі зіниці і очне дно дитини.

Написать комментарий