Здоровьеnv.ua27 янв.

Першу універсальну вакцину від грипу допустили до клінічних випробувань

Заснований в Оксфорді стартап Vaccitech збирається до кінця 2019 року завершити випробування своєї універсальної щеплення від грипу. Якщо така вакцина буде створена, вона усуне потребу в щорічних ін'єкціях, пише Science Alert. Глава Vaccitech Том Еванс вже почав проводити випробування універсальної вакцини, яка повинна за один укол дати людям імунітет проти всіх штамів однієї з основних різновидів грипу - захворювання типу А. Це сталося після того, як компанія Vaccitech, отримала інвестиції в розмірі $27,6 млн. Препарат MVA-NP + M1, який запатентувала компанія, вже продемонстрував свою безпеку під час першої фази випробувань, в якій брали участь 145 осіб. Зараз ця вакцина вступає в другий рік дворічних випробувань, в яких бере участь понад 2000 осіб. Вакцина, яку розробив стартап Тома Еванса, атакує білки, розташовані не на поверхні вірусу, а ті, які знаходяться всередині. Справа в тому, що у білків на поверхні - десятки різновидів, а білки в ядрі вірусу однакові для всіх штамів. Завершення нинішнього етапу клінічних випробувань очікується в жовтні 2019. Усім учасникам зроблять звичайне щеплення від грипу. Крім цього одна група добровольців отримає універсальну вакцину, а інша - плацебо. Вчені очікують, що подвійна вакцинація допоможе домогтися більш сильного захисту від грипу. У компанії відзначають, що це перший випадок, коли універсальна вакцина від грипу просунулася далі першої стадії клінічних випробувань. Якщо все піде добре, вакцина вийде на ринок в 2024 або 2025 році.

💬 Последние комментарии
Луна -2
и Елена -еще если ты так хвалишь Америку- то почему ты здесь? чемодан -вокзал -самолет -прощай нищая страна -Да здравствует великая Америка и лиловый негр подающий манто
Елена
Ахаха,я маладая и красивая Леночка.а не корова.
Весёлый Роджер
Это у Шмули самый частый ответ - что поделаешь - ЭБНУТЫЙ ШИЗОФРЕНИК!!! Знаний НОЛЬ - но жидярская хуцпа его не пущает, вот он и высерает!
Елена
А причём тут КПСС?и тут КПСС виновата,ты днище днищенское.
Елена
Не отношусь я к лицам еврейской национальности,не отношусь.,а вот Роджер молдаван.хе.
Луна -2
Почему ничего нет?Ошибаешься.В России построили микропроцессор - а это уже свои компьютеры.Ну СИСТЕМА СВИФТ - НЕ БЕСПОКОЙСЯ, НАЙДУТ ЧЕМ ЗАМЕНИТЬ.ЯНДЕКс - РОССИЙСКИЙ ,,.-ВОТ ВЕДЬ ЧТО ....Теперь ,по банкам -люди не верят банкам . снимают все сбеержения не в России, а на Украине. в РФ БАНКИ РАБОТАЮТ СТАБИЛЬНО и ЕЩЕ РАЗ ПОВТОРЮ -В РОССИИ есть все . и будет все свое.На Ц Украине уже хлеб закупают из -за границы потому что свой урожай продали за границу.. Вот тебе и разница с Россией - там люди живут - на Украине существуют -и мечтают сбежать отсюда. и еще Америка - сама не создавала- ей создавали американцы...- эмигрировавшие со всего света.
ЕленаЕлена
То тайна.ты жеине бедный,радуйся.