П’ять ознак високого рівня цукру в крові
Здоровьеwona.com.ua26 февраля 2020

П’ять ознак високого рівня цукру в крові

Високий рівень цукру в крові, що зберігається протягом тривалого часу, може стати причиною діабету другого типу. Німецькі лікарі назвали п’ять симптомів, на які потрібно обов’язково звернути увагу.

Постійна спрага і часті походи в туалет (у тому числі, вночі). Організм у такий спосіб намагається позбутися від надлишку цукру.

Занепад сил і втома. Це може бути наслідком згущення крові, що провокує уповільнення кровотоку по тканинах і органах.

Біль, печіння і поколювання в кінцівках. Ці симптоми також можуть сигналізувати про надлишок цукру в крові. Неприємні відчуття виникають через пошкодження нервових волокон. Особливу увагу потрібно звертати на біль у ногах.

Проблеми з зором. Людина починає гірше бачити, в очах з’являється характерний червонуватий фон, а також помутніння.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Вот так скоро Шмуля будет причитать – Не палите хату … Не вешайте мэнэ на гилю! Но Шмуля – увы - ВОЗМЕЗДИЕ близко и оно НЕ ОТВРАТИМО!!! Остатнє Прощавай мудак продажный! Останешься ты в памяти как идиот распространявший, за гроши, хунтовские фейки про съеденных москалями ёжиков, бобров, выползней, выпитых цистерн стекломоя и ордах бурят на коннотанковой тяги в шахтах Донбасса! А также про 100 000 десант с подлодок пид Луганском! Сало уронили! Так Шмули вже нычого и ны треба!
Весёлый Роджер
Ой опять флажок сменился, то Шмуля запалился!
Весёлый Роджер
Правильно Шмуля ты НЕ пропустил - "НЕ могу НЕ радоваться смертям москалей!" А ещё ты рассказывал, как сепары по своим домам з минометов 120мм стреляють. Ось воно як! Отож!
DP
К 2-му видео - там конкретно хуторской галицай, которому, к сожалению, никто рожу не разбил. А очень нужно было, вместе с оператором и камерой.
Серж
Подпиндосник.
Весёлый Роджер
Ты моя риба! ( именно "И") ;-))) (Это на сербском, можно в лоб перевести как "моя рыбка", но это не совсем верно, там эта "риба" имеет более нежный смысл, более коханний смысл ...)
Серж
Статья, очень прикольная все в точку