П’ять симптомів раку кишечника, які повинен знати кожен
Здоровьеukrhealth.net27 февраля 2020

П’ять симптомів раку кишечника, які повинен знати кожен

Є кілька симптомів раку кишечника, які в жодному разі не можна ігнорувати, і при їх виявленні відразу ж звертатися до лікаря.

Їх назвала вчителька Дебора Джеймс, у якої було діагностовано рак кишечника четвертої стадії, повідомляє The Sun.

За її словами, вона все життя допомагала дітям формувати своє життя і майбутнє, доносила до них важливість досліджуваних матеріалів.

Опинившись на останній стадії онкології, жінка поринула в справжню невизначеність в питаннях майбутнього, і тому зараз вважає своїм обов’язком донести до людей знання про симптоми, які можуть врятувати їм життя.

За статистикою, багато людей не діагностують захворювання кишечника вчасно тільки через гидливість та острах говорити про екскременти, однак, необхідно бути пильними в цих питаннях.

Рак кишечника вражає пряму кишку або товсту кишку і сфінктер, розвивається роками, після чого починає поширюватися і іншими частинами тіла.

У рік реєструють понад 41 тисячу випадків захворюваності, при цьому, дев’ять з десяти хворих старші за 50-ти років, однак, з кожним роком все більше людей страждають від цієї хвороби все в більш ранньому віці.

На ранніх стадіях він виліковний, але має один з найвищих показників смертності через несвоєчасну діагностику.

Одним з найголовніших ознак раку кишечника є наявність крові в калі, – є й інші причини її появи, однак, відразу ж після її виявлення потрібно звернутися до лікаря.

Ще одним тривожним симптомом можуть бути зміни в графіку роботи кишечника, консистенції випорожнень, які спостерігаються кілька тижнів.

Рак кишечника також часто супроводжується безпідставною втратою ваги, відчуттям свого тіла як роздутого, хворого, відсутністю апетиту.

Часто симптомом є анемія, нестача в організмі заліза через кровотечу, яка викликає хронічну втому, блідість.

Відчуття наявність якогось кому в травному тракті, болю, теж є серйозною підставою звернутися до лікаря.

Іншими, менш поширеними симптомами раку кишечника є спазми, здуття живота, запор і неможливість випустити гази, необхідність напружуватися в туалеті.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
С обеих сторон стреляют,не может в густонаселённых районах тяжёлое вооружение избирательно работать,это всё трагедия для всех и каждого., очень жаль.
Весёлый Роджер
Шановна Валентина! Вы наверно ещё в школу ходите, от того такой наивняк у вас в голове. Или, Вы наверное поверили, что все эти 30 лет Украина шла к процветанию и созиданию? У вас наверно большие проблемы со зрением? Вам СОВЕСЕМ не видно, что более 70% предприятий УЖЕ разрушены, под радостные вопли пиндосных наёмников рагуль – мол нам нычого ны трэба, нам усё Амэрыка дасть!
Весёлый Роджер
Вот так скоро Шмуля будет причитать – Не палите хату … Не вешайте мэнэ на гилю! Но Шмуля – увы - ВОЗМЕЗДИЕ близко и оно НЕ ОТВРАТИМО!!! Остатнє Прощавай мудак продажный! Останешься ты в памяти как идиот распространявший, за гроши, хунтовские фейки про съеденных москалями ёжиков, бобров, выползней, выпитых цистерн стекломоя и ордах бурят на коннотанковой тяги в шахтах Донбасса! А также про 100 000 десант с подлодок пид Луганском! Сало уронили! Так Шмули вже нычого и ны треба!
Весёлый Роджер
Ой опять флажок сменился, то Шмуля запалился!
Весёлый Роджер
Правильно Шмуля ты НЕ пропустил - "НЕ могу НЕ радоваться смертям москалей!" А ещё ты рассказывал, как сепары по своим домам з минометов 120мм стреляють. Ось воно як! Отож!
DP
К 2-му видео - там конкретно хуторской галицай, которому, к сожалению, никто рожу не разбил. А очень нужно было, вместе с оператором и камерой.
Серж
Подпиндосник.