ЗдоровьеИсточник15 июл.

Підтяжка живота: кому і навіщо її можна робити

Кому це треба Коли мова заходить про підтяжки живота, виникає багато питань. Багатьох хвилює, кому її можна робити, наскільки це ефективно і безпечно.

nk_hauz/-medi7k2z7bs8aey7l-r.jpg

Головне, що пластика живота - це хірургічна процедура, яка застосовується як для краси, так і в лікувальних цілях. Особливо її потребують ті, хто сильно схуд і хоче позбутися зайвої шкіри в цій області тіла. Також процедура використовується для видалення абдомінального жиру, корекції млявості м'язів живота.

Жир під скальпель На сьогодні підтяжка живота одна з найбільш затребуваних пластичних операцій. Мрія багатьох знайти струнку фігуру, нехай навіть під скальпелем хірурга.

Що стосується боротьби з жиром на животі, то тут виділяють два типу процедури

Традиційна операція. Виконується під загальною анестезією, потрібна госпіталізація на кілька днів. Робиться великий розріз, і сама операція триває від 2 до 6 годин.

Міні-підтяжка. Виконується, коли треба прибрати тільки область нижче пупка. Це простіша і швидша процедура з набагато меншим розрізом. Більш короткий час реабілітації в порівнянні з традиційним способом.

Подумайте добре І все-таки головна мета підтяжки живота - це не схуднення. Така операція може знадобитися жінкам, які перенесли кілька вагітностей. Ще одними претендентами є люди з ожирінням, які сильно схудли.

Не можна забувати, що це все-таки операція. Шрам від розрізу буде помітний. Також важливо знати, що перед виконанням підтяжки живота рекомендується, щоб вага була стабільною як мінімум шість місяців.

💬 Последние комментарии
Елена
Америка с нами.
Елена
Роджер козёл.
Весёлый Роджер
«Елена -01 июля 2020 - …сейчас в Европе хорошо, туда все хотят и в Америку, сделают в Украине такие законы как там и будет у нас как у них,..» Та запанують зрази, зараз уси зарази! «В НБУ ПОГІРШИЛИ ПРОГНОЗ ЩОДО ВІДНОВЛЕННЯ ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ»
Весёлый Роджер
«Елена - 05 мая 2020 - С Парубия спроса нет, неподсуден.,справка прилагается,это лучше,чем охранная грамота, индульгенция на всю жизнь,…» «Елена - 23 апреля 2020 - Татьяна Чорновол … , ку а разумнее тебя ,в разы, притом она кто, к кто ты, никто ты , полный ноль, ха. ..» «А Украина идёт в Европу.»… хотя и мает голую *опу! Сала Уронили! «Елена – 07 августа 2020- … и власть здесь такая, какую выбрал народ.чтобы ты знал.» Сила нации у полной дебилизации? Сало не роняйте, для рагуль-убийц него ховайте!
е
Елена не прокомментируешь? или ты только маты и бред про Роджера и Россию писать в состоянии, а на большее мозгов у тебя тупой дуры не хватает....
е
увы, но да...работать майданутые точно не будут...а нормальный человек в этот гадюшник с дерьмом не полезет..
Луна -2
Пиджачок от Бриони -если помялся, можно заменить на пиджак от Армани , и засучив рукава, можно поработать на свою страну- А то будет у Ющенко - глядя в камеру проникновенным взглядом, и суетливо перебирая руками -сказал -"Эти ручки никогда и ничего не крали "_можно подумать, что в самом деле не нажился тогда на больничке будущего .Нет здесь, и никогда не будет честного президента ,который не валил бы все на Россию. а засучив бы рукава разгребал бы эти авгиевы конюшни.Атмосфера не располагает - воздух особенный для кражи из государственного кармана годится-хотя карман не вечный, и в нем давно уже большущая дыра ,сделанная предыдущими крысами.
Авторские статьи