ЗдоровьеJul 15

Підтяжка живота: кому і навіщо її можна робити

Кому це треба Коли мова заходить про підтяжки живота, виникає багато питань. Багатьох хвилює, кому її можна робити, наскільки це ефективно і безпечно.

nk_hauz/-medi7k2z7bs8aey7l-r.jpg

Головне, що пластика живота - це хірургічна процедура, яка застосовується як для краси, так і в лікувальних цілях. Особливо її потребують ті, хто сильно схуд і хоче позбутися зайвої шкіри в цій області тіла. Також процедура використовується для видалення абдомінального жиру, корекції млявості м'язів живота.

Жир під скальпель На сьогодні підтяжка живота одна з найбільш затребуваних пластичних операцій. Мрія багатьох знайти струнку фігуру, нехай навіть під скальпелем хірурга.

Що стосується боротьби з жиром на животі, то тут виділяють два типу процедури

Традиційна операція. Виконується під загальною анестезією, потрібна госпіталізація на кілька днів. Робиться великий розріз, і сама операція триває від 2 до 6 годин.

Міні-підтяжка. Виконується, коли треба прибрати тільки область нижче пупка. Це простіша і швидша процедура з набагато меншим розрізом. Більш короткий час реабілітації в порівнянні з традиційним способом.

Подумайте добре І все-таки головна мета підтяжки живота - це не схуднення. Така операція може знадобитися жінкам, які перенесли кілька вагітностей. Ще одними претендентами є люди з ожирінням, які сильно схудли.

Не можна забувати, що це все-таки операція. Шрам від розрізу буде помітний. Також важливо знати, що перед виконанням підтяжки живота рекомендується, щоб вага була стабільною як мінімум шість місяців.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Маня цэ хто? Я тильки одну Маня знаю, ну ту шо, "... взяли Маню на кармане, фраернулася. Платье синее в горошек, да косынки шёлк, Я вернулась, здравствуй Шмуля - милый корешок! Толстый Шмуля в коридоре лампочку пиСдил, Маня вскрикнула от боли и лишилась сил..."
Весёлый Роджер
Но кажется яйки вин вже продал, за ненадобностью, тильки мешают гопак танцевать та Бандеру прославлять! «Елена -29 июня 2020- ….. сто двадцать пятый раз пишу, ты же знаешь, просто людей учить и воспитывать надо,а непокорных наказывать,вешать…» «Елена -11 июля 2020- Не понял,не поняла,я женщина,…. но что поделаешь,вот сижу я … в темно-синих армейских трусах ,о тебе думаю,… А Украина идёт … прямиков у ЖОПУ, хотя думувает, шо у Эуропу. Сало Уранили!»»
Весёлый Роджер
Пишите правильно - по плешивой Шмулиной 70-летней лысине!
Весёлый Роджер
Всё равно лапа, не снимай этот вопрос. Пусть не сейчас, позже, поверь нужная вещь, не только для Кита, но больше для тебя!!! Получается, что у тебя хлеб в пересчёте на 700 гр = (700х22.5)/400=39.37 грн? Правильно!? Так посмотри ПОТОМ в магазе, цены на то, что я написал, будь ласка! «Хлеб Дарницкий ржаной ХЛЕБОЗАВОД №22, 700г – 29.89 руб - 9.93 грн; Паляница Украинская «Хлебозавод №22», 700 г – 46.99 руб - 15.61 грн». А то Шмуля Сруля сразу язык у дупу затолкал и стал про Брежнева вспоминать, как прекрасно ему было тоди со склада воровать!
Весёлый Роджер
Ну так цены дай у бывшей хлебной житницы Союза! Не 40 лет назад, а сейчас - эй пЫдарас! Давай Шмуля сейчас! Никому твои экскурсы в историю не нужны!!! Людям сейчас жить надо, а не воспоминаниями - "Политику партии одобрямс", "Все ракеты точно в цель! Наша цель - коммунизм!". А у Шмули онанизм!
Бюро переписи
Как раз часом уронил... Можешь поднять, Маня?
Весёлый Роджер
У тебя вора-несуна, конечно длинные. Столько напиСдил, вся хата в барахле никому не нужном. Что ты там про б/у кальсоны писал? Кому предлагал?