Підтяжка живота: кому і навіщо її можна робити
Здоровье9 дней назад

Підтяжка живота: кому і навіщо її можна робити

Кому це треба Коли мова заходить про підтяжки живота, виникає багато питань. Багатьох хвилює, кому її можна робити, наскільки це ефективно і безпечно.

Головне, що пластика живота - це хірургічна процедура, яка застосовується як для краси, так і в лікувальних цілях. Особливо її потребують ті, хто сильно схуд і хоче позбутися зайвої шкіри в цій області тіла. Також процедура використовується для видалення абдомінального жиру, корекції млявості м'язів живота.

Жир під скальпель На сьогодні підтяжка живота одна з найбільш затребуваних пластичних операцій. Мрія багатьох знайти струнку фігуру, нехай навіть під скальпелем хірурга.

Що стосується боротьби з жиром на животі, то тут виділяють два типу процедури

Традиційна операція. Виконується під загальною анестезією, потрібна госпіталізація на кілька днів. Робиться великий розріз, і сама операція триває від 2 до 6 годин.

Міні-підтяжка. Виконується, коли треба прибрати тільки область нижче пупка. Це простіша і швидша процедура з набагато меншим розрізом. Більш короткий час реабілітації в порівнянні з традиційним способом.

Подумайте добре І все-таки головна мета підтяжки живота - це не схуднення. Така операція може знадобитися жінкам, які перенесли кілька вагітностей. Ще одними претендентами є люди з ожирінням, які сильно схудли.

Не можна забувати, що це все-таки операція. Шрам від розрізу буде помітний. Також важливо знати, що перед виконанням підтяжки живота рекомендується, щоб вага була стабільною як мінімум шість місяців.

Написать комментарий