Здоровьеzdorovia.com.ua17 сент.

Пишні вуста: особливості догляду після пластики

Введення філерів не займає багато часу, безболісне і не викликає проблем. Високоякісні сучасні наповнювачі для губ абсолютно гіпоалергенні і безпечні. Отриманий ефект зберігається не менше 6 місяців, в деяких випадках повторна корекційна процедура проводиться через півтора року.

Професіонали індустрії краси розповіли, що можна робити після збільшення губ, назвавши при цьому і ряд обмежень. В першу чергу, як і будь-яка медична процедура, зміна губ також повинен проводити тільки професіонал. Збираючись пройти терапію губ, що не менше, ніж за два тижні слід почати підготовку до операції, а також визначитися з вибором наповнювача і його кількості і щільності.

nk_hauz/-mhpx4n0o053tf00jkbs.jpg

У цей час слід обмежити куріння, вживання алкоголю і продуктів з кофеїном. Також не рекомендується приймати аспірин і ідентичні ліки, здатні знижувати згортання крові. Лікар-професіонал не візьметься проводити операцію пацієнтам з нещодавно проведеною імплантацією зубів. Такі ж застереження існують і щодо вагітності, і в період годування грудьми.

Після корекції губ протягом 3-4 годин потрібно уникати дотиків до губ, після чого при виникненні синців змащувати їх призначеним лікарем кремом або гелем. Існують і харчові обмеження, так, виключаються гострі і гарячі страви та напої. Користуватися звичайною косметикою для губ можна не раніше, ніж через 12 годин після операції. Поцілунки дозволені не раніше, ніж через добу, а ось активна міміка під забороною не менше, ніж на 3-4 дні. Через 2 тижні слід пройти огляд у лікаря, який при необхідності може порекомендувати корекцію.

Авторские статьи