ЗдоровьеJul 4

Посміхайся на всі 32: вчені поділились користю частої усмішки

Про те, що усмішка робить людину більш привабливішою, знають точно всі. А-от те, що вона є панацеєю майже від усіх хвороб, розповімо вам сьогодні.

nk_hauz/-mdg0oodyaz_lguuy8at.jpg

Усмішка підвищує настрій. Завдяки ній в крові з'являються ендорфіни, які змінюють рівень щастя, підвищує приплив позитивних думок.

Усмішка як знеболювальне. Вона може діяти як своєрідне болезаспокійливе на організм. Це відбувається знову ж таки завдяки ендорфінам. 

Усмішка знижує тиск. Можливо ви не повірите, але вчені дослідили, що спочатку сміх призводить до збільшення частоти серцевих скорочень і споживання кисню, але за цим слідує період м'язової релаксації, скорочення пульсу і зниження артеріального тиску.

Усмішка зміцнює імунітет. Це пов'язано зі здатністю сміху підвищувати обсяг імунних клітин і антитіл, які борються з інфекціями.

Усмішка зменшує рівень стресу. В ході дослідження коли люди стикалися зі стресовими ситуаціями, то усміхнені добровольці демонстрували нижчу частоту серцевих скорочень, ніж ті, хто не посміхався.

Усмішка поліпшує відносини. Як ми казали раніше, люди з посмішкою на обличчі краще сприймаються оточуючими. Їх вважають більш приємними та  симпатичними. Тому буде легше побудувати взаємні відносини.

Усмішка омолоджує. Насправді  ви виглядаєте молодшими, коли посміхаєтесь, ніж, коли маєте серйозний вираз обличчя. Дослідження це підтвердило:  люди оцінювали вік інших осіб по фотографіях. Ті, хто посміхалися, сприймалися більш молодими.

💬 Последние комментарии
Елена
Ваше дело,куда хотите туда и направляйтесь,чтобы только желание, здоровье и возможности позволяли,у нас свободная страна, можно куда угодно уехать, хоть в Перадор.
Елена
Склероз не лечится.
Луна-2
А вот и ошиблась я мечтаю о ...России- моей любимой Родине - с ее чистыми,и глубокими озерами -ее широкими и необъятными лесами.Есть такой край -Красноярский... там необычной красоты цветы- называются -жарки ..Впрочем, все это лирика.. и тЕБЕ НЕ ПОНЯТЬ..Да и не любишь ты Россию - не умеешь вслушиваться в ее звонкую тишину .В ее невзрачную красоту.А для того, чтобы ее понять надо просто любить эти края....
Елена
А что там угадывать,в Кабо-Верде вы хотите,куда Наталью Поклонскую направили служить,там хоть и Африка,но ничего,жить можно,жуй кокосы,ешь бананы,хе.
Новый мировой порядок
А кем и зачем углубляется?
Серж
Ну не парьтесь, Гретый Тумблер вам в подарок.
Серж
Даааа, ребята, вы приехали!