Посміхайся на всі 32: вчені поділились користю частої усмішки
Здоровье04 июля 2021

Посміхайся на всі 32: вчені поділились користю частої усмішки

Про те, що усмішка робить людину більш привабливішою, знають точно всі. А-от те, що вона є панацеєю майже від усіх хвороб, розповімо вам сьогодні.

Усмішка підвищує настрій. Завдяки ній в крові з'являються ендорфіни, які змінюють рівень щастя, підвищує приплив позитивних думок.

Усмішка як знеболювальне. Вона може діяти як своєрідне болезаспокійливе на організм. Це відбувається знову ж таки завдяки ендорфінам. 

Усмішка знижує тиск. Можливо ви не повірите, але вчені дослідили, що спочатку сміх призводить до збільшення частоти серцевих скорочень і споживання кисню, але за цим слідує період м'язової релаксації, скорочення пульсу і зниження артеріального тиску.

Усмішка зміцнює імунітет. Це пов'язано зі здатністю сміху підвищувати обсяг імунних клітин і антитіл, які борються з інфекціями.

Усмішка зменшує рівень стресу. В ході дослідження коли люди стикалися зі стресовими ситуаціями, то усміхнені добровольці демонстрували нижчу частоту серцевих скорочень, ніж ті, хто не посміхався.

Усмішка поліпшує відносини. Як ми казали раніше, люди з посмішкою на обличчі краще сприймаються оточуючими. Їх вважають більш приємними та  симпатичними. Тому буде легше побудувати взаємні відносини.

Усмішка омолоджує. Насправді  ви виглядаєте молодшими, коли посміхаєтесь, ніж, коли маєте серйозний вираз обличчя. Дослідження це підтвердило:  люди оцінювали вік інших осіб по фотографіях. Ті, хто посміхалися, сприймалися більш молодими.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Я конкретно спрашивала за бензин,что хотят даже отменить экспорт бензина из России из-за жадности бизнесменов роджеров,вот за это,ибо продавать с меньшей прибылью в России бензин они не хотят,х..ли им что людям это дороговато стоит, собственным гражданам,а Роджер вон как за них то жопу рвёт, яхты и дворцы их защищает,мразь.
Луна-2
Так что ты ему - то, и он тебе - в ответ .))))
Луна-2
Ленок -а что ты скажешь про цены на Украине?Они ведь тоже взбесились .И ТОЖЕ любимые наши правтиели обирают нас -КОММУНАЛКА -цены на продукты - сумасшедшие зарплаты и пенсии не успевают угнаться за ними...и КТО ВИНОВАТ ? в этом - неужели Россия ?м
Луна-2
И никто ничего не крадет .ПОтому, что там уважают частную собственность -труд человека..
Луна-2
Тебя поблагодарить что ли ?Русские своих не бросают .Но есть и политическая целесообразность .Россия - тогда была слаба вот и не смогла помочь- Слишком доверчивой была к США И еВРОПЕ - Потому что, в первые годы после распада , ей не на кого было опереться - ей бы самой выжить . Вот и произошло тогда это .Сейчас она окрепла Пример -Сирия....Так что все впереди...
Луна-2
Можно не читать и так ясно.Россия -враг.Идем в Европу через одно место. Сша - друг и белый господин .
Миша
Ого