Здоровьеnashamama.comJul 17

Привчаємо дитину до збалансованого харчування

1. Просто не купуйте шкідливі продукти. Якщо ви їх не дасте спробувати, то діти ніколи і не дізнаються про смак. Навіщо, наприклад, маленьку дитину пригощати пачкою чипсів?

nk_hauz/-mejf7gdjpxgc63reql9.jpg

У них містяться сіль і хімічні добавки. До того ж, в 100 грамах можна знайти не менше 500 калорій. Для дитячого організму це є непотрібною навантаженням, якій можна було б уникнути.

2. Залучайте до процесу приготування їжі дітей. Для них це буде цікава гра, в якій вони грають роль помічника кухаря. Зрозуміло, їм потім захочеться оцінити результат своєї ж роботи.

3. Смаки дитини передбачити складно, тому багато харчів їм просто не подобаються. Тому варто готувати маленькі порції, спираючись на різноманітність страв.

Який-небудь з ваших кулінарних шедеврів обов'язково буде дітям до вподоби.

4. Дитина часто оцінює смак їжі за зовнішнім виглядом, тому варто оформлювати страви так, щоб вони сподобалися юній аудиторії.

5. Не змушуйте дітей їсти через силу. Навпаки, це сформує негативний образ правильного харчування.

💬 Последние комментарии
тит
как мог
тит
дебильное кино и ужасная игра актеров
тит
все это пустое...
тит
зачем так нарываться?
Весёлый Роджер
А шо вы там до России до.бались? Вона не виновата, шо у кого-то рожа свино_вата! «Елена - Oct 4 2021 - … российских нуворишей, которые обобрали российский народ забрав все НЕФТЕ, ГАЗО скважины, алюминий и и гидроэнергетику отдали АМЕРИКАНЦАМ, ВСЕ!!! прибыли идут в Великую Америку…» Значит щирым скакунам КТО не даёт Газ – АЛЛЕ УВАГА!!! Ага - кохана ваша Амерыка!!! Так? Читайте Шмулю пропа_Хандона натощак и кожний станет тут МУДАК! ТАК? «Елена - Oct 8 2021 - За лучшую жизнь, по американским лекалам. Слава Америке!» Щоб от русского Сала рожа щирая у Шмули блистала!
Весёлый Роджер
Америка по воздуху пришлёт вам Газовоз, а Шмуле - мореманов та пачку папирос!
Весёлый Роджер
Так в сотый раз, тебя Шмулю Срулю, проплаченного пердуна тут спрашиваю, партЕйца старого - так чаму ты не встал, на расширенном партсобрании и не сказал: "А фуйли это за строй такой, что к 70-летию Красного переворота, даже ДВУМЯ сортами колбасы не может обеспечить весь свой народ? Да эбись вин у дупу, а писли у рот!" Я не прав? Тебе про колбасные электрички рассказать? Только не надо про то, что у тебя, у вора-несуна, усё було! С этим никто и не спорит, что ты сука - тварь, недоработка ОБХССа!!!