Про які хвороби може свідчити фальшива вагітність
Здоровьеnashamama.com01 июля 2020

Про які хвороби може свідчити фальшива вагітність

Фальшива вагітність - це стан, яки лікарі поєднують з психологічним сприйняттям жінкою очікування малюка. Тому дуже часто, якщо при першому огляді лікар встановлює відсутність нормальної вагітності, а пацієнтка відмовляється приймати це, її направляють на терапію до психолога або психіатра.

Тривалість такого психофізичного стану - 3-7 місяців і дивовижно, та іноді траплялися пацієнтки, які навіть відчували фантомні перейми - це, звісно, потребує негайного лікування.

Втім, якщо вам просто здається, що ви вагітні - варто скористатися високоточним тестом на вагітність. Він розрахований на підвищений рівень гормону ХГЧ, що виробляється хоріоном (майбутньою плацентою) під час прикріплення плодового яйця до стінки матки.

Іноді, через прийом гормональних препаратів тест може дати помилковий результат. Аналіз на ХГЧ в умовах лікарні дасть більш чіткий результат, але найточніше визначення вагітності - огляд гінеколога та ультразвукове дослідження.

Лікарі відзначають, що виникнення у жінки "вагітних" симптомів може свідчити про хвороби яєчників, порушення роботи щитовидної залози - тут вас скерують на окреме дослідження.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
ера
Бабушка я...детка, седовласая старушка я...СТУДЕНТКА 70-х...
ГОНИТЕ КРИСТИНКУ ПРОЧЬ
ЮВЕНТУС БЕЗ КРИСТИНКИ-РАСТОПЫРКИ ИГРАЛ НАМНОГО ЛУЧШЕ И ИНТЕРЕСНЕЕ!
АНАКОНДЫЧ ТЫ ГДЕ
СКАКУАСЫ! ЗОВИТЕ АНАКОНДЫЧА НАЗАД! ПАДАЙТЕ НА КОЛЕНИ, ПРОСИТЕ ПРОЩЕНИЯ! ЦЕЛУЙТЕ ЕГО ЛАСКОВО В ЗАД, НУ ПОЛИЖЕТЕ ТАМ ГДЕ ПРИКАЖЕТ, ПОСОСЁТЕ, МОЖЕТ И ПРОСТИТ, ВЕРНЁТСЯ. НЕТ? У АМЕРИКИ С ЙЕВРОПОЙ ВКУСНЕЕ? НЕ ПОДАВИТЕСЬ КАЛОМ, ГОВНОЕДЫ!
Игбун Хохлов
Потому что, есть те, кто ЕБА, и есть те, кого ЕБА. Жители скакуасии относятся ко вторым.
СЛАВА СКАКУАСАМ
ВКУШАЙТЕ ЙЕВРОПЕЙСКИЕ ЦЕННОСТИ, СКАКУАСЫ! НЕ ЗА ЭТО ЛИ СКАКАЛИ? АНАКОНДЫЧ ГОВОРИЛ: ,,РАНО НАМ ЕЩЁ.,, НЕ ПОВЕРИЛИ. СКИНУЛИ. ЖРИТЕ ТЕПЕРЬ ЧТО ДАЮТ!
гость
Украину развалят или сделают федеративной бандеровцы. Выступления в Тернопольской, Волынской и т.д. областях показатель. Правильно, пора заканчивать вакханалию. Иначе скатимся к беспорядкам США.
гость
А какое ЕБА мать их дело? Не хер со своим свиным рылом лезть в наш калашный ряд.