Здоровьеukrhealth.net9 янв.

Про користь мінеральної води розповіли американські лікарі

Іноді буває важко вибрати напій, який одночасно буде смачним і корисним для здоров’я. Деякі люди не можуть напитися навіть звичайною чистою водою. Особливо складно зробити правильний вибір після святкувань в новорічну ніч, коли організму потрібно багато рідини, щоб компенсувати зневоднення.

nk_hauz/-mqtzqy-kzoaleakwrjk.jpg

Для багатьох людей найвдалішим вибором стала газована мінеральна вода. Американські фахівці зі здорового харчування згодні з тим, що це корисний напій, у якого є деякі неочевидні переваги.

Головне з них – столова мінеральна вода дійсно добре втамовує спрагу. Вона допомагає впоратися з зневодненням організму через фізичних навантажень або вживання алкоголю. Нутриціолог Шерон Катцман рекомендує вибирати для щоденного вживання марки води, яку не збагачують додатково натрієм.

Регулярне вживання мінеральної води допомагає скоротити одержувані організмом понад норму калорії. Дієтологиня Ліза Річардс зазначає, що це здорова заміна солодким газованим напоям і сокам, що містять багато цукру.

У ній також не міститься штучних підсолоджувачів, які американські лікарі вважають шкідливими для здоров’я. До того ж регулярне вживання мінеральної води допомагає травленню, зазначає доктор Ава Вільямс.

При цьому стоматологи звертають увагу на те, що постійне вживання мінеральної води може бути шкідливим для зубів. Це пов’язано з підвищеною кислотністю напою. Стоматологиня Лілія Хоровіц рекомендує відмовитися від газованої мінеральної води людям, що страждають від проблем із зубною емаллю.

💬 Последние комментарии
эта музыка будет вечной
донецкий жуз (во главе с витей и иудой татарином) и днепропетровский жуз (во главе с бабулей и сонмом госшлюх)
е
Да...проблема,... 5 см снега при ветре 56 км/ч....Елена, это точно та супер-пупер страна, пипиской которой ты тут все время трусишь?))
е
При выезде с территории аэропорта его кортеж повернул через двойную сплошную и ему ОПЯТЬ ни чего не было! Так говоришь брехло, не неприкасаемых??)))
е
Расскажи как о отношении ТВОИХ майданных кумиров к простому населению.. Давай не стесняйся, поведай о том КАК поднятие тарифов и цен на ВСЕ с одновременным разваливанием промышленности и лишением/задержкой зарплат ПОМОГАЕТ простому и населению жить???? Ну брехло, продажное???
е
Ты о себе?))) таки да твой ТРЫНДЕЖ всегда ни о чем, НИКОГДА ни какой конкретики!
Елена
Не о чём,просто трындеж.
Елена
Кто-то там сказал что рост ВВП России с 1991 года вырос на 30% , Роджер сказал что это двигатели прогресса,и это в первую очередь не в пользу промышленности,а в пользу природных ресурсов,это вэлыкэ досягнення,просто супер, Роджер дебил дебилом, ещё и как человек подонок плохо относящийсяк простым трудягам,считающиф их ленивыми неудачниками,что можно сказать о таком персонаже,вот потому я его так и люблю,в Китае как говорится всё происходит под чутким управлением руководящей и направляющей,чтобы там Роджер не говорил.