Продукти для спалювання жиру на животі
Здоровьеzdorovia.com.ua7 дней назад

Продукти для спалювання жиру на животі

Яйця. Є відмінним джерелом білка, який допомагає стримувати почуття голоду і обмежувати переїдання. За даними дослідження, опублікованого в Journal of Obesity, вживання цього продукту на сніданок є надійною стратегією схуднення. Результати показали, що учасники, які з'їдали два яйця на сніданок в рамках низькокалорійного раціону, втратили на 65 відсотків більше ваги і зменшили об'єм талії на 34 відсотки, на відміну від тих, хто снідав бубликами тієї ж калорійності.

Малина. Свіжа або заморожена, вона містить велику кількість клітковини, яка покращує реакцію організму на інсулін. Як наслідок, зменшується кількість жиру на животі.

Хумус. Згідно з відомостями, опублікованими в Journal of Nutrition and Food Sciences, люди, які регулярно вживають хумус, зазвичай мають меншу (в середньому на вісім відсотків) талію. Цей продукт готується з нуту, дуже багатого клітковиною. Підраховано, що любителі хумусу споживають на 52 відсотки більше клітковини, на 13 відсотків більше корисних поліненасичених жирів і на 20 відсотків менше цукру, ніж ті, хто його ігнорує. Дані компоненти виключно позитивно позначаються на фізичній формі.

Селера. Містить харчові волокна, які покращують травлення, а також багато вітаміну С і кальцію - такий комплект інгредієнтів, що володіють жиросжигающими властивостями, робить фігуру стрункішою. Медики радять пити сік селери перед їжею - це перешкоджає відкладанню жиру.

Написать комментарий
Авторские статьи
Геополитика30 минут назад
Черногорское лицемерие Европы
Политика2 часа назад
«Зелен виноград». «Слуги народа» идут к поражению на местных выборах на Западной Украине 1
Политика3 часа назад
Оппозиционному журналисту Дмитрию Васильцу сожгли дом. Зеленский и посол США молчат
Геополитика3 часа назад
Анатолий Вассерман: «Отравление» Навального – это операция Трампа против Германии
События в мире3 часа назад
ВИДЕООБОРЗЕНИЕ: приветствие невидимок от Байдена, досадный ляп председателя Европарламента и рукоприкладство президента Гвинеи
Политика4 часа назад
Директивное управление Украиной
События в мире4 часа назад
"Ребят, мы там в номере, когда вашего травили, орудие убийства оставили, можете себе забрать"
Политика4 часа назад
В “деле Юрченко” всплыли расценки голосования по “зеленому тарифу” 1
Экономика5 часов назад
Прощай, квартира! На Украине будут жестоко бороться с долгами за коммуналку 2