Продукти для стимуляції роботи кишечника
Здоровьеzdorovia.com.ua11 апреля 2020

Продукти для стимуляції роботи кишечника

Одна з найважливіших складових здорового способу життя - максимізувати здатність організму перетравлювати їжу, засвоювати живильні речовини. Тобто кишечник відіграє істотну роль в загальному стані здоров'я. Ці 5 продуктів найкраще стимулюють роботу шлунково-кишкового тракту.

Насіння Чіа

Ці крихітні насіння родом з Мексики і Гватемали і є фантастичним джерелом поживних речовин і антиоксидантів, які підтримують травне здоров'я. Вони багаті на клітковину (дві столові ложки насіння Чіа дають близько 10 грамів клітковини), яка підтримують зростання і розмноження корисних бактерій в кишечнику, що, в свою чергу, сприяє здоровому травленню.

Кістковий бульйон

Кістковий бульйон - простий і економічний спосіб поліпшити травлення і зменшити запалення. Його готують шляхом кип'ятіння кісток і сполучної тканини тварин. Бульйон містить желатин, отриманий з амінокислот глютамина і гліцину, який допомагає зв'язувати рідину в травному тракті, проходити їжі легше

Лакто-ферментовані овочі

Лакто-ферментовані овочі, в тому числі солоні огірки і квашена капуста, є потужними детоксикантом. Через процесу бродіння ці продукти містять пробіотики, які допомагають поліпшити кишкову мікробіоту.

Дослідження, опубліковане в журналі Applied and Environmental Microbiology, показало, що квашена капуста містить близько 28 бактеріальних штамів, які живлять корисні бактерії в кишечнику.

Темно зелені овочі

Це відмінне джерело нерозчинної клітковини, яка допомагає збільшити обсяг стільця і ​​прискорити його проходження по травній системі. Листова зелень є джерелом магнію - він сприяє зменшенню запорів за рахунок м'язових скорочень. Найкорисніші для кишечника: брюссельська капуста, білокачанна капуста, шпинат і брокколі.

Лосось

Ця жирна риба багата омега-3 жирними кислотами, які мають потужні протизапальні властивості. Вони допомагають зменшити наслідки запальних захворювань кишечника та інших розладів травлення.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Да ?Да ты что? всё таки не понимаешь ты Хохлов многого, очень жаль.
бандерос
Старая кляча так и осталась слабоумной
Игбун Хохлов
Добровольно идти на унизительные и невыгодные условия - это не капитализм, а идиотизм.
Светлана
Спасибо за статью и правду-как на Западной Украине отстаивалась наша истинная каноническая вера!! Истинно верующие и истинно патриоты!
Светлана
Царство Небесное настоящему герою!!
Starый Йухан
Проект из серии "гиперлуп" на лохов расчитанный. Но, секта свидетелей Маска и всевозможные креаклы верят в своего гуру и аватара в одном лице. Бля, как я смеялся, когда показали это шоу для олигофренов, как на Теслах подъехали два астронаута с дебильными улыбками, но в "космическом" прикиде от Версачи и в лабутенах с длинным голенищем, а на головах шлемы от коронавируса. Затем лохам объявили, что погода не лётная, и шоу переносится на попозже. Бу-га-га...
е
а куда интересно деваются многочисленные выпускники военных вузов, которым мы с вами платим деньги, куда девается налог в 1,5% да и отчисления на армию с основных налогов? Ау, патриоты, вас эти вопросы не интересуют? не заплачено? Т.е. я плачу все это и должен за профессиональных военных идти выполнять их работу?