ЗдоровьеИсточник25 мая

Прогулянки на природі допоможуть впоратись з вигоранням

В обставинах вкрай сильної напруги і вигоряння допомогти собі можна "безкоштовним способом" - прогулянкою на лоні природи.

nk_hauz/-mayzk_ptn_u-bv0cd6r.jpg

Іноді здається, що навантаження дуже великі і нерви на межі: робота втомлює і не дає перспектив, діти викликають занепокоєння, відносини не приносять радості, а тільки дратують. Нерідко подібний негативізм щодо власного життя є наслідком того, що організм близький до вигорання і йому бракує нейромедіаторів, щоб відчувати позитивні емоції.

Що можна зробити, щоб допомогти собі впоратися з цим деструктивним станом? Експерти рекомендують прогулянку на природі.

Вченими Стенфордського університету було встановлено: після 90-хвилинної прогулянки на природі (у порівнянні з прогулянкою по місту) учасники випробувань більш розслабленими емоційно, а також мали меншу нервову активність частин мозку, яких торкається тривожним розладом і депресією.

Японські дослідники проводили схожі експерименти. Вони відправляли випробовуваних на прогулянки лісом і вимірювали різні показники стресу до і після екскурсії на природу. У порівнянні з прогулювалися по місту пішоходами, у випробовуваних з "природного групи" фіксувалися значно нижчі рівні кортизолу, більш низькі значення пульсу і артеріального тиску, а також менша нервова активність, пов'язана зі стресом.

У свою чергу, дослідження фахівців Мічиганського університету показало: в умовах прогулянок на природі мозок розслабляє ділянки, котрі піддаються стресу у людей в місті. Після цього активізується мислення, креативність.

💬 Последние комментарии
Гость
Опять еврей.
Елена
Вы их лучше разместите на лини разграничения с ДНР и ЛНР, посмотрим как им там понравится.
А.Кашпировский
Лена, сходи к доктору. Тебе уже писали - ты застряла в 90-х и пишешь о том чего давно уже нет. Ты просто тупая, а умственное развитие у тебя остановилось лет в 16-17, потому ты тут вечно ноешь про "младую и красивую". Проснись уже, дура, это было лет 40 назад, а ты пишешь одну и ту же чепуху по пять раз в месяц, а то и в неделю. Раз есть время на херню - просто полазь в интернете и посмотри, там кроме нефти много чего нового. Тебя что-то на Ельцине и Чубайсе заклинило, очнись уже - Ельцин давно умер. Ты пишешь чушь и постоянно выставляет себя тупой маразматичкой. Давай уже к доктору, давно пора
Весёлый Роджер
Уже желающие страны выстроились в очередь по росту - пыдти воювати за своих щирых холуёв!!! Особливо им понравилась идея, що не xoxлота трусливая буде впереди биться з москалями, а сами паны! Як же цэ по щироxoxляче!!! Як там, про москальский танк ы хероя Опанаса, що всрался не з переляку, бо вид лютой ненависти до москалей! С.Семенченко - бежавшему сракой уперёд на москалей - Сала херою!
Весёлый Роджер
«Елена – 4 ноября 2020 - … И дупой и пыхвой тоже работают …опыта наберутся,знаний и будет в Украине современные и обученные кадры…,»
Весёлый Роджер
Ну как ТВАРЬ брехливая, шлюха ты орально-анальная и сраколиз вечный Шмуля Сруля, поведуй нам, таки сколько Союз поставлял машин, станков и др. высокотехнологичного оборудования??? Только не надо тут пиСдить про страны СЭВ и Африки и др. третьего Мира. Давай тварь, начинай... Шо там, дэ гивнястый твой язык, вже у сраке, як у поханой продажной собаки?
Весёлый Роджер
Луночка!!! вот она разгадка, чаму у "еры" буквы так скакали, это её так на кровати ласкали! :-)))