Прогулянки вберігають від стресу
Здоровьеzdorovia.com.ua29 февраля 2020

Прогулянки вберігають від стресу

Команда вчених з Корнельського університету провела дослідження і виявила, що всього 10-хвилинне споглядання природи допомагає студентам знизити наслідки фізичного та психологічного стресу, а також відчути себе щасливіше. Дослідження було опубліковане в журналі Frontiers in Psychology.

"Багато часу не потрібно. Всього 10 хвилин на вулиці пропонують позитивні зміни. Швидше за все, у більшості людей є можливість виходити на вулицю на короткий час кожен день, або хоча б кілька разів на тиждень", - розповідає глава команди Джен Мередіт.

У своєму дослідженні Джен з співавторами працювала з людьми у віці від 15 до 30 років. В результаті виявилося, що 10-15 хвилин на свіжому повітрі можуть серйозно поліпшити настрій і зосередженість студентів. При цьому поліпшувалися і фізіологічні маркери, такі як тиск і пульс.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Кот
И будет именно так,кто бы сомневался!!!
Кот
Когда я голосовал за Зелебобу,чтобы вальнуть Свинорыла, то уже тогда говорил-"Вовик,вздумаешь вильнуть в сторону и не выполнить всех обещаний- прокляну!!! И вот это время пришло-СГИНЬ!!!!!
Броунджер
Пускай лучше пьёт кровь "голубых",легче вздохнётся нормальным людям.
Броунджер
Главное что Украина идёт в Эвропу а Эвропа идёт в Украину!
Броунджер
Елена,активно помогай им придумать.Отрабатывай бочку варенья и три корзины печенья.
Броунджер
Вот как Господь Всемогущий карает Содомские Штаты Геймерики за однополые браки.
георгий
ОЦЕ ДРУЗЗI I НЕДРУГИ , ПАНИ та ПАННОЧКИ и ПРИШЛА в УКРАИНУ НАПАСТЬ - ЕВРО АМЕРИКАНСКАЯ ФАТА МОРГАНА , ДУЖЕ ХОТЕЛИ В ЕВРОПУ А ПОЛУЧИЛИ ПАНДЕМИЮ - АМЕРИКАНСКУЮ ДА ЩЕ и ЗЕМЛИ ЛИШИЛИСЯ. ФАТАЛЬНЫЙ ИСТОРИЧНИЙ КОНЕЦ УКРАИНСКОЙ НЕЗАЛЕЖНОСТИ , НАЧАЛИ ЗА ЗДАВИЕ а ЗАКОНЧИЛИ ЗА УПОКОЙ .