Здоровьеvgolos.com.ua9 июл.

Рак могли «передати» людям рослини

Гени, які викликають рак, могли бути від початку характерними лише для рослин, а людям передалися близько 150 мільйонів років тому.

До такого висновку дійшли вчені, які провели наймасштабніший у світі аналіз так званих «стрибучих генів». Вони виявили критично важливу роль елементу, відомого як L1, який, згідно з новими даними, передався людям близько 150 мільйонів років тому, пише The Telegraph. Зовнішній код виявився особливо динамічним і з тих часів призвів до пришвидшення багатьох змін у людській еволюції. Без нього людство не пройшло б через важливі генетичні мутації, які призвели також до виникнення смертельних видів раку. Оскільки L1 увійшов у людський геном дуже давно, неможливо напевне визначити, коли цей елемент «перескочив» на людей. Однак команда вчених з Університету Аделаїди переконана, що елемент походить від рослин, комах чи інших вимерлих видів. Науковці наполягають, що L1 точно не з’явився спочатку у ссавців. Професор Девід Адельсон, який очолив групу дослідників, каже, що вплив стрибучих генів, які правильно називають ретротранспозонами, докорінно змінили розуміння людської еволюції у чистому розумінні процесу в рамках ланцюга «батьки-нащадок». «Ми переконані, що входження L1 у геном ссавців став ключовим фактором у швидкій еволюції класу за останні 100 мільйонів років», – сказав вчений.

💬 Последние комментарии
Франкоговорящий китаец
Так это получается ещё более жесткая цензура чем при СССР. Там спокойно себе ходили книги на украинском. Фильмы на украинском и много чего ещё. Язык в чём виноват? Ну запретите немецкий, была же война с немцами.
странности пэрэклада универа ПОП.лавЬского
slave = ведомый кем то, преклоняющийся перед... - славянин = огне-поклонник, язычник, поклоняющийся огню... ещё до крещения (куевской)Руси никому неизвестным Иешуа из какого то Назарета выпускникам Поющего ректора это не понять - ЭТО ДРУГОЕ
странности перевода
slave = раб ,, slavs = славянин
Флойд НАШ !!!
США превращает белых украинцев в людей второго сорта
Гражданская война в США неизбежна
Немцы возложили на Украину ответственность за развязывание второй Мировой войны с Гитлером в 1941-45 гг
Крым НАШ !!!
в каком году Рука Кремля подарила Украине Крым ???
Горбатый
Жопа - это туда! Верной дорогой идете!