ЗдоровьеJun 23

Рак стравоходу: 7 тривожних симптомів

Стравохід являє собою довгу м'язову трубку, яка з'єднує глотку зі шлунком. Як і інші органи, стравохід може бути уражений раком. Лікарі розповіли, які симптоми можуть вказувати на це небезпечне захворювання

nk_hauz/-mcjncg0cvxtohqv7rxy.jpg

Рак стравоходу: 7 тривожних симптомів

Один з найбільш частих симптомів стравоходу - труднощі при ковтанні їжі. Це може виражатися в болі або відчутті, ніби їжа застрягла в горлі або грудях. Термін, який використовують лікарі для опису такої ситуації - дисфагія. На початкових етапах раку стравоходу дисфагія зазвичай не відчувається, але в міру розвитку хвороби ковтати стає все важче.

Зниження ваги

Якщо ви не сидите на дієті і не займаєтеся спортом, але при цьому стрімко худнете, то причиною цього, швидше за все, є захворювання. Є кілька причин, які можуть викликати втрату ваги, в тому числі аутоімунні захворювання, гіперактивність щитовидної залози і рак стравоходу.

Дискомфорт в горлі

Багато пацієнтів, у яких був діагностований рак стравоходу, розповідали, що проживали відчуття, ніби у них щось застрягло в горлі. Це дуже поширений симптом, пов'язаний зі зміною структури стравоходу.

Печія

Надмірне вживання їжі, тютюну і алкоголю, а також нервова напруга можуть викликати печію. Менш відомою, але більш небезпечною причиною цього явища може бути рак стравоходу. При частих нападах печії рекомендується звернутися до фахівця.

Кашель

Ще один симптом раку стравоходу, на який багато хто не звертає уваги. Хронічний кашель, також як і інші симптоми, може бути викликаний декількома причинами, такими як застуда, бронхіт, алергія. Якщо ви відчуваєте, що у вас почалися напади сильного кашлю після ковтання, це може вказувати на рак стравоходу.

Біль в грудях

При онкологічному захворюванні біль в грудях може посилюватися під час або після прийому їжі. Причина болю пов'язана з розташуванням стравоходу - він проходить через верхню частину грудної клітки, і якщо стравохід пошкоджений раковими клітинами, це може викликати біль в цьому місці.

Зміни голосу

В залежності від того, де утворилися пухлини, вони можуть тиснути на голосовий апарат, тим самим змінюючи тон вашого голосу і ускладнюючи вимовляння слів. Зміни в голосі також можуть бути викликані звуженням отвору в стравоході.

💬 Последние комментарии
З ПОКРАЩАННЯМ вАС, уКРАИНЦИ !!!
З ПОКРАЩАННЯМ вАС, уКРАИНЦИ !!!
---
державна мова Крыму -русский язык.Как бы такое как ты не пыжился а вякать вы можете только с разрешения бутусова.А в Крыму вякнуть побоитесь не на русском языке.ДЕЛОВЫЕ ВЫ ТОЛЬКО КОГДА С МЕРТВЫМИ ВОЮЕТЕ И СИДЯ НА ДИВАНЕ. Вот приезжай в Крым и проверь реакцию кулака об твой нос.
Равлик
А як ти вгадав?
Игбун Хохлов
Хохлопидар, что Россия захватила незаконно? В отличие от хохлопотамии, которая, незаконно владеет практически половиной территорий?
сРавлик Украини
Є тільки одне право рабів Рімськой Империи... думкай багатиты !!!сугс
Ккаменяр
Так приїжджай, поспілкуємось. Бо я инвалид АТО без ніг та и грошей на проїзд не мае... приїжджай, любий друже и газу привозь - а я тобї спою на російській мові або кримсько-татарській мові
Равлик
Є тільки одне право... І є думка, що застосовувати те право до сепаратистів немає сенсу. Біда, що в Україні немає дієздатної влади. Зара потрібні чіткі рішення, чіткі дії. Того всього немає, бо дієздатної влади немає.
Авторские статьи
Авторские статьи4ч. назад
Эрдоган, Путин-Беннет и кризис Европы. Дмитрий Джангиров
Авторские статьи4ч. назад
Занимательная (ироничная) экономика = поучительная культурология и даже местами интересная антропология
Авторские статьи5ч. назад
Китайский ребус. Почему украинские власти боятся, что Америка их «бросает»
Авторские статьи7ч. назад
Уголь не из России ждать 10 месяцев. А холодно сейчас. Юрий Гаврилечко
Авторские статьи8ч. назад
«Вы все врете!». Литва «наехала» на Украину за упрек в покупке белорусского электричества
Авторские статьи8ч. назад
Европа готова украсть у Крыма скифское золото для Киева
Авторские статьи8ч. назад
«Идёт зондирование почвы»: почему на Украине заговорили о смене формы правления
Авторские статьи8ч. назад
Великий стратег начинает?
Авторские статьи8ч. назад
Невеселое празднование 30-летия патриаршества кир Варфоломея