Здоровьеzdorovia.com.uaSep 13

Ранкова нудота: основні причини порушення

Кислотний рефлюкс. Цей стан, при якому шлункова кислота потрапляє в горло, має тенденцію погіршуватися після їжі, а також коли людина лежить або при нахилі тіла. Тому, коли ми прокидаємося і вискакуємо з ліжка, може виникнути неприємний ефект нудоти, пов'язаний з потраплянням в гортань надмірної порції кислоти. Вживання великої кількості кави і алкоголю, надмірна вага, стрес, прийом деяких ліків може посилювати порушення, посилюючи дію рефлюксу.

nk_hauz/CubWR2Ing.jpeg

Нерегулярний сон. Недотримання звичайного режиму сну може завдати шкоди тілу, в тому числі негативно вплинути на травну систему. Згідно з висновком неврологів Медичної школи Університету Північної Кароліни, порушення сну асоціюється з підвищеним ризиком багатьох травних патологій, включаючи виразки, роздратований кишечник, рак шлунково-кишкового тракту. Якщо після безсонної ночі ви відчуваєте вранці нудоту, не дивуйтеся, адже це характерний симптом проблем з травною системою. Низький рівень цукру в крові. Якщо вечеря була ранньою, а потім ще пройшли кілька годин сну, то вранці після тривалої паузи ви можете відчути слабкість і нудоту через зниження рівня цукру в крові. Також на подібну гіпоглікемію може впливати прийом антидиабетических препаратів, вживання алкоголю. Занепокоєння. Коли підвищена тривожність і постійно відчувається напруга, організм може активувати реакцію на стрес. Іноді це призводить до викиду в кров великої кількості гормонів, що змінюють фізіологію, - можуть виникати запаморочення, прискорене серцебиття, тремтіння, потовиділення, нудота. Ранок в загальному є стресовим часом для організму, який ще недавно спав. У тривожних, неспокійних людей може виникати відчуття нудоти. Похмілля. Похмільна нудота вранці викликається комбінацією токсинів, що виділяються при розщепленні алкоголю, в поєднанні зі зневодненням і падінням рівня цукру в крові. Пам'ятайте: у всьому повинна бути помірність.

💬 Последние комментарии
-----
«Елена -27 июня 2020 - Много, очень много масок, самолёт целый,большой доставил, …нужные медицинские препараты и средства всякие приборы,там инвентарь ,всякое такое . всё доставили и ИВЛ Америка людям посылает,кому надо…» «Елена -29 июня 2020- Болезнь.ха.А Украина все равно идёт в Европу…» Хоть и мает нищебродную *опу! «Елена- 27 июня 2020-…,я всё понимаю не хуже тебя,и что экономике производства пиз..ец и сокращения всего и вся,ну а что?...»
Весёлый Роджер
Есть универсальный пиндосный ответ от эбнутого сенатора Маккейна - Поднять Б-52 и ... не станет вопросов от Венгрии!
Весёлый Роджер
Шмуля - сам дуЛак! На вопрос таки тварь жидоxoxлячая отвечай, а не встречный задавай!
ЗАПОМНИТЕ - ЭТО уКРАИНА УГРОЖАЕТ !!!
украина пригрозила перекрыть поставки газа в Венгрию !!! А если бы такое заявила Россия? Какой вой и срач поднялся бы!!! Где отклики шышыа и всяких там гейроп на такое поведение украины???
ВОРОВАТЬ ТЕПЕРЬ ТЯЖЕЛЕЕ БУДЕТ!!!
украине тяжелее будет ВОРОВАТЬ газ без транзита в Венгрию! Когда в трубе газа меньше, - ВОРОВСТВО ЗАМЕТНЕЕ БУДЕТ!!!
Весёлый Роджер
«Являясь по данным ЦРУ США 39-ой экономикой мира в 2011 году (Сала Янеку та клятым москалям, що давали пиСдить у них газ!!!), сегодня Украина резко сдала позиции. Огромное влияние в вопросе бедности оказала революция 2014 года и резкая смена экономического курса. Основная проблема бедности, заключающаяся в ВЫСОКОМ УРОВНЕ КОРРУПЦИИ, тем не менее, сохранилась. Программа МВФ, нацеленная на экономический баланс в стране, стала ПРИЧИНОЙ БЕДНОСТИ и усиления темпов миграции. Тяжким бременем легли на плечи украинцев высокие тарифы на газ, воду, электричество. За 5 лет уровень бедных вырос с 14% до 25%.» Цэ ПЕРЕМОГА!!! Цэ Самая НИЩАЯ страна Эуропы! Сала пропа_Хандонам хунты, що уводит Тупых читачей от темы своей пиндосной колонии на тему России!!!
Весёлый Роджер
У меня, в отличии от тебя, продажного пидпиндосного пыдараса ДЕШЁВКИ - НЕТ хозяев! Я сам себе режиссёр и давно очень! А при чём тут Шмуля, твоё нынешнее предательство и воровство твоих членов ЦК КПУ или Перестройка Горбача, ты же НЕ встал на партсобрании тогда - не встал - вот и сиди сейчас и не вякай про то! Бздун пердун ты сраный! Иди вон про ёжиков с бобрами в орде пиши и как там у них на бензоколонке, атомы с пи-мезонами скрещивают та вакцины бадяжат! Щирая срань про то, дюже кохаить читать!