Ранні ознаки раку нирок
Здоровьеnewsyou.info11 июля 2021

Ранні ознаки раку нирок

Як і у випадку з найбільш серйозними захворюваннями, чим раніше їх виявити і лікувати, тим кращим буде результат. Якщо ваш сон змінився, це може бути ранньою ознакою раку нирок.

Похилий вік, ожиріння, куріння і високий кров’яний тиск підвищують ризик розвитку раку нирок. Нічна пітливість може вказувати на ризик смертельної хвороби.

Більшість людей можуть страждати від незвичайних симптомів, які не завжди очевидні для смертельної хвороби.

Симптоми також можуть бути викликані безліччю інших поширених захворювань. Коли рак нирок дійсно викликає симптоми, вони можуть включати:

  • Кров в сечі (це найбільш частий симптом);
  • Тупий біль в боці між верхньою частиною живота і спиною;
  • Висока температура, нічна пітливість і сильна втома;
  • Схуднення без видимої причини;
  • Шишка в області живота, збоку або позаду.

Є й інші симптоми цього стану, хоча деякі з них можна прийняти за інфекції сечовивідних шляхів або камені в нирках. Вони можуть включати сильну втому, втрату апетиту і високий кров’яний тиск.

Деякі люди страждають від болю в кістках, чоловіки можуть виявити, що вени в яєчках опухають, також хвороба може викликати збільшення лімфатичних вузлів на шиї.

Людям, які вважають, що у них можуть бути симптоми раку нирок, слід звернутися до терапевта.

Cancer Research UK попереджає, що 42% випадків раку нирок пов’язані з основним способом життя і іншими факторами ризику, включаючи ожиріння і куріння. Ризик також вищий у людей з діабетом.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Злочынна панда
А, ещё они размножали окраинцев, чтобы те вкалывали. До 52 миллионов довели поголовье
Аа
Весело тут у вас))
Оззи
Если коротко - приедут одни пидоры.
Весёлый Роджер
ЭЙ грамотей, ты не выражайся тут. Здесь полно людин с лысыми тупыми головами, шо англяцкий ыщо не зразумиют, хотя вже до Амэрыки собрались. И язык пидтяни - "So much..." надо писать, так как труд у обезьян и их братьёв щирых бандерлогов подсчитать нельзя. Тому как, вроде 7 рокив працуют - а толку никакого, одна видимость труда, а в огороде лебеда! А "со мани" цэ про цигарки чи машины, про то шо считается взлядом чи швыдко. Ю сы, ну и файно, тоди пиди и по.ы. Ах да, для Шмули и др. перевожу, хлопче хотел написать - Якой офуенный мартышкин труд!
Отож
Ну не только гавкать. Теперь,когда США доверили полячишкам кучку Абрамсов,они готовы к походу с целью посадить на московский трон нового Лжедмитрия. Осталось прихватить с собой нового гетмана Сагайдачного,- и дело в шляпе.
Весёлый Роджер
Наша прелесть Луночка, вот так, просто, в двух словах, только что, изложила основы диалектики Гегеля: закон отрицания отрицания и закон единства и борьбы противоположностей. Умничка, что ещё сказать.
Весёлый Роджер
Опять Шмуля тяпнул фунфырик, куда тебе пить дедуля-мудуля! Труселя жиночие пидтяни. Пиди головки видику протри, ты и не знал свинорыл, шо там их несколько.