Здоровьеgreenpost.uaOct 3

Ресторани і бари можуть стати найнебезпечнішими для розповсюдження COVID восени і взимку - Амосова

Доктор медичних наук, професор Катерина Амосова застерігає всіх від походів до закладів харчування і вважає, що саме ресторани і бари можуть стати самим  небезпечними для розповсюдження вірусу  восени і взимку.

nk_hauz/-mid8txp-65z09fnyhsw.jpg

"Бо там неможливо весь час всім бути в масках. В двох групах людей, співставних за віком, статтю і іншими факторами ризику, серед тих, хто інфікувався і мав позитивний ПЛР, відвідування ресторану зустрічалось в 3 рази частіше, а бару – в 4 рази. Тому, як на мене, їх краще уникати", — зауважила науковець у дописі у  Facebook.

В той же час, вона прокоментувала ризик зараження у ліфтах, таксі і літаках. 

За словами Амосової, яка спирається на численні дослідження вчених з усього світу,  старі маленькі ліфти, звісно, несуть ризики. Проте сучасні ліфти мають прекрасну вентиляцію і фільтри, додаткова вентиляція відбувається при відкритті дверей. Якщо в такий ліфт зайдуть не більше 4-х осіб, які стануть по кутах, будуть в масках і мовчати, поїздка буде відносно безпечною. Більше ризиків – йти один за одним догори по сходах.

"Як зменшити загрози в таксі? Тільки частково за рахунок вентиляції з забором повітря ззовні або через відкриті вікна, носіння масок всіма і мінімізації часу. До речі, при поїздці з малою швидкістю, як це відбувається в заторах, вентиляція значно погіршується, тому варто обирати кращий час",— вважає медик.

 Катерина Амосова додає, що існують ризики зараження у літаках. Але  у випадках, якщо не носити маски і не залишати вільними місця посередині. 

"Сучасні літаки прекрасно вентилюються і мають якісні фільтри. Тому основний ризик – від сусідів, які сидять навколо, особливо коли знімаються маски, щоб поїсти і попити. Американська CDC не підтвердила жодного випадку інфікування в літаках на території США", — ідеться у дописі Амосової

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Ну кто, кто, освободил Украину - конечно ОУН и УПА и групенфюрер СС Р.Шухевич! Ну а с чего вы думуваете был переименован проспект Ватутина в проспект эсэсовца Шухевича? Ну вот вы и ответили. Ищо там и Бандера бул тоже, кого-то там, от чего там освободил чи вбил. Хлавное - Сало не уронил? А вы тут вопрошаете чаму еврей Зеля не сказал про счастливые годы внешнего немецкого управления Украиной. Наивные вы!
Весёлый Роджер
Шмуля, твоя беда, что ты до сих пор считаешь, шо перед селюками необразованными на колхозном стане выступаешь! Тупой и примитивный твой наезд на меня не выдерживает никакой критики! У тебя нет ни фактов, ни даже умных доводов, а тильки щирое штампованное пиндосное гивно! Ну не работает сейчас ВОНО!!! Эй Шмяля Сруля - ты гивно!
Я
Ожидаемо и прогнозируемо. Очередное дно.
Елена
Волка бояться,в лес не ходить.
е
Елена, читай и просвещайся.. ВОТ тебе ОЧЕРЕДНОЕ доказательство БРЕДА что ты тут несёшь....
е
уважаемая, вы ж видите, как ее корежит от того что ей ЕЕ собственные слова преподносят, а мозгов вести себя иначе не хватает...
Луна -2
Знаешь есть такое правило- относись к людям так, как хочешь, чтобы они относились к тебе Не можешь отнестись к Роджеру и товарищу Е. объективно ,то,тогда лучше промолчи - будешь казаться умнее,чем писа ть здесь всякие гадости . Пиши и отвечай по существу статьи , высказывай свое мнение,но людей которых не знаешь. не оскорбляй,- ведь так ты нарвешься однажды на такой адекватный ответ,что стыдно будет самой.