Ресторани і бари можуть стати найнебезпечнішими для розповсюдження COVID восени і взимку - Амосова
Здоровьеgreenpost.ua03 октября 2020

Ресторани і бари можуть стати найнебезпечнішими для розповсюдження COVID восени і взимку - Амосова

Доктор медичних наук, професор Катерина Амосова застерігає всіх від походів до закладів харчування і вважає, що саме ресторани і бари можуть стати самим  небезпечними для розповсюдження вірусу  восени і взимку.

"Бо там неможливо весь час всім бути в масках. В двох групах людей, співставних за віком, статтю і іншими факторами ризику, серед тих, хто інфікувався і мав позитивний ПЛР, відвідування ресторану зустрічалось в 3 рази частіше, а бару – в 4 рази. Тому, як на мене, їх краще уникати", — зауважила науковець у дописі у  Facebook.

В той же час, вона прокоментувала ризик зараження у ліфтах, таксі і літаках. 

За словами Амосової, яка спирається на численні дослідження вчених з усього світу,  старі маленькі ліфти, звісно, несуть ризики. Проте сучасні ліфти мають прекрасну вентиляцію і фільтри, додаткова вентиляція відбувається при відкритті дверей. Якщо в такий ліфт зайдуть не більше 4-х осіб, які стануть по кутах, будуть в масках і мовчати, поїздка буде відносно безпечною. Більше ризиків – йти один за одним догори по сходах.

"Як зменшити загрози в таксі? Тільки частково за рахунок вентиляції з забором повітря ззовні або через відкриті вікна, носіння масок всіма і мінімізації часу. До речі, при поїздці з малою швидкістю, як це відбувається в заторах, вентиляція значно погіршується, тому варто обирати кращий час",— вважає медик.

 Катерина Амосова додає, що існують ризики зараження у літаках. Але  у випадках, якщо не носити маски і не залишати вільними місця посередині. 

"Сучасні літаки прекрасно вентилюються і мають якісні фільтри. Тому основний ризик – від сусідів, які сидять навколо, особливо коли знімаються маски, щоб поїсти і попити. Американська CDC не підтвердила жодного випадку інфікування в літаках на території США", — ідеться у дописі Амосової

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Ой звиняйте менэ, будь так ласка, пан НЬЮ-Йорк, а частями чаго - тела? Ну так возьмите пропахандона Шмулю_Елен целиком, от него по частям не получится, не все на месте, кое какие вже у Эуропе. Хибаж Америка с ним, з одним!
Весёлый Роджер
Ты лучше Луночка, вот на такие тонкости смотри в стилистике коментов - "...что один...что второй...иногда кажется". Вот зачем нормальному человеку ставить столько точек, это же не цитаты чьи-то. А за тем, чтобы ты ТОЧНО поняла, что это другой пишет, с уникальным идиотским стилем, но не Шмуля. Вот так всё тут сложно!
Весёлый Роджер
Луночка, лапонька! Ну прекрати мусолить мою тему, ну пожалуйста... я отобьюсь и сам, поверь. Не от таких приходилось. Нечего, отбился да ещё и навесил .... Честно, мне конечно приятно, но уж очень сладко! :-)))
Йорк
Кредит или оплата частями
Весёлый Роджер
Ну так Шмуля, это же ваша пропиндосная тема была, мне это зачем помнить? Ты лучше напомни, как ты пужал ордынцев Томагавками пиндосными - що забыл скатинюга, ах да, ты ж как всегда - НЫЧОГО не писал, а тильки на майдане свинорыликом скакал. "Я дивчина, и я не хочУ у ЕВРАЗЭС, а хочу кружевные трусики и в ЕС!" Цэ твоя донечка була?
Луна-2
Ну милая ты моя зачем Роджеру такие мелочи ...Он -настоящий мужчина - а не какой-то там гермафродит ., который прячется за женским именем.
Весёлый Роджер
Вот смотри «е», как легко делается пропахандон, этот сердобольный переживалец за ПРОСТОЙ народ неньки, который поскакал за печенюшками у Эуропу с голой *опой. Ну конечно, имея базу данных на таких Шмулей. Так Шмуля – ты так измельчал, только за одну Украину печёшься, а раньше ты ширше эту заботу распространял: «Елена - Елена -17 апреля 2020 Я … его не оставлю никогда пока или я здесь или он,это принципиально важно, такого мерзавца,…. я буду троллить беспощадно., пока стоит земля русская (в данном случае украинская, ПО СУТИ ОДНО И ТОЖЕ),пока есть её защитники,в моём лице,этих разрушителей, барыг, разворовывателей государства Великого, я не успокоюсь,…» Далее, по видимому, должен звучать Гимн СССР, ну или Щирый Интернационал «… это есть наш последний и решительный бой…! С Бандерой и Шухевичем воспрянет народ тупой…!»