Рис та гречка можуть нашкодити організму
Здоровьеzdorovia.com.ua07 ноября 2020

Рис та гречка можуть нашкодити організму

Як з'ясувалося, гречка і рис, до цього вважалися мало не найкориснішими дієтичними крупами, можуть призвести до набору зайвих кілограмів. Відбудеться це, якщо вживати каші і мало рухатися, пояснила лікар-дієтолог Дарина Русакова.

Русакова звернула увагу на те, що рясне споживання висококалорійних круп під час пандемії неминуче стане причиною набору ваги. Вона порадила віддати перевагу тушкованим або свіжим овочам.

З каш найкраще починати день, а ось в наступних прийомах їжі від них краще відмовитися. Сезонні овочі та фрукти стануть більш корисною альтернативою калорійної їжі. У разі, якщо свіжої зелені немає, її можна замінити свіжозамороженої.

Чого ще слід уникати, щоб не довелося потім міняти весь свій гардероб на одяг великих розмірів, так це від кондитерських виробів, вермішелі і макаронів в якості гарнірів, всього смаженого і солодкого. А ось нежирне м'ясо, риба, птиця і молочні продукти дуже корисні.

Раніше вже повідомлялося, що при COVID-19 слід обмежити вживання їжі з високим вмістом солі. справа в тому, що обов'язковою частиною лікування є підтримання правильного водно-сольового балансу.

Солона їжа призводить до загустіння крові і може стати причиною утворення тромбів. Крім того необхідно відмовитися від вживання алкоголю.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Кот Матроскин
Вот у ворюги Кролика Сени миллиард, а чернобыльцам два месяца гробовые не платят. Сеня, дай миллион!
Вера
завидуем тебе...ты можешь назвать имя Этой Площади...из-за дИкАмунизации мы ЕЕ зовем....МаНдАном...
е
Украина социальное государство вещала тут Елена... За последние семь лет выплаты на ребёнка сократились.. В чем "социальность" данного действа, прокомментируй, Елена....
Луна-2
Куля у лоба пролетела мимо лба . обещаний лучше не давать . Все равно, и зелень, и капусту, Очень любят кролики жевать... Обманув народец на Майдане Куля умотал куда подале....
е
Ага, вот только стоят эти игрушки в десятки раз меньше Примусов... Чем бы дитя не тешилось лишь бы не плакало и не материлось...
е
А это он для таких забывчивых как ты.. Это ж у тебя память как у рыбки гуппи.. Это ж ты им гордишься...и подобные тебе готовые страну продать с потрохами ради того чтоб дядя из Америки похлопал по плечу...
Луна-2
Лукаш мне нравится... НУ ЧТО Ж МОЖНО ПОЗДРАВИТЬ С ТАКИМ СЫНОЧКОМ - КОТОРЫЙ ЕЩЕ ВРОДЕ И РОДИЛСЯ ТОЛЬКО ЧТО А УЖЕ КОМАНДУЕТ ИНФОРМ-ОТДЕЛЕНИЕМ ВОЙНЫ С уКРАИНОЙ= надо же не успел родиться а должность генерала светит ...)))))