Здоровьеukrhealth.netFeb 26

Розмір піхви: чи має він значення?

Піхва – дуже еластичний і пружний орган, який може адаптуватися до будь-яких розмірів статевого члена. Фахівці навіть придумали спеціальний термін, що описує такі можливості піхви. Дізнайтеся, як розміри піхви можуть вплинути на інтимне життя пари.

nk_hauz/-m0hx3xpe2t2jdppt4hs.png

Які розміри піхви?

Коли заходить мова про розміри, то, як правило, ми маємо на увазі величину чоловічого статевого члена. А як йдуть справи з розмірами піхви? Адже на якість сексу впливає не тільки розмір пеніса, але і піхви.

Виявляється, середній розмір піхви всього 7-12 сантиметрів. Таким чином, чоловіки з невеликими розмірами статевого члена можуть цілком задовольняти жінку в ліжку.
nk_hauz/-m0hx3wyekeefuqvkxmn.jpg

У високих жінок піхва, як правило, глибша, хоча це не завжди так. Тут все залежить від індивідуальних особливостей, які визначаються генетичними факторами.

nk_hauz/-m0hx3q1nody4vtyizxn.jpg

Адаптація піхви до статевого члена

Багато чоловіків вважають, що для жінок, чим більше, тим краще. Насправді, це далеко не так.

Французькі сексологи визначили розмір статевого члена, який ідеально підійшов би для більшості жінок. Це розмір від 13 до 15 сантиметрів, в стані ерекції.

Однак жіноча піхва може цілком адаптуватися і до більш довгого статевого члена. Як це відбувається? Піхва – це дуже еластичний орган, ступінь розтягування якого може бути значним. При пологах піхва максимально розширюється, дозволяючи жінці народити дитину.

При порушенні статеві органи жінки зміщуються трохи вгору, а ширина піхви збільшується на кілька сантиметрів. Так піхва стає більш еластичною і пружною, що дозволяє адаптуватися до статевого члена будь-яких розмірів.

Фахівці навіть придумали спеціальний термін, яким описується можливість піхви адаптуватися до розміру статевого члена. Це явище називають піхвовою акомодацією.

Занадто малі розміри піхви

Звичайно, якщо у жінки піхва невелика й вузька, а у партнера великий і широкий статевий член, то такий секс може бути малоприємний. У такому випадку при статевому контакті жінка може відчувати серйозні болі.

У деяких жінок з невеликими розмірами піхви може відзначатися вагінізм – стан, при якому відбувається мимовільне скорочення м’язів піхви. У таких ситуаціях потрібно звертатися до лікаря-гінеколога.