Рукола для підзарядки імунітету
Здоровьеzdorovia.com.ua06 октября 2020

Рукола для підзарядки імунітету

Ця середземноморська зелень володіє вираженим смаком та ароматом.

Корисна та смачна рукола

Дієти для схуднення повинні включати руколу. Крім того, що рукола низькокалорійна, вона також може містити велику кількість клітковини і менше вуглеводів. Ця комбінація ідеальна для управління вагою в довгостроковій перспективі.

Підтримує гарний зір

Каротиноїди в руколою допомагають сповільнити прогресування вікової дегенерації жовтої плями. При вживанні в складі збалансованої дієти рукола може в довгостроковій перспективі знизити ризик очних захворювань.

Захищає від вроджених дефектів

Вагітним жінкам може бути більше користі від вживання руколи. Дослідження показують, що рукола сповнена фолієвої кислоти - вітаміну B, який підтримує виробництво ДНК і іншого генетичного матеріалу. Вагітні жінки з достатньою кількістю фолієвої кислоти менш схильні до вроджених дефектів.

Збільшує засвоєння мінералів

В іншої популярної зелені, шпинаті, багато оксалатів, органічних кислот, які зв'язуються з мінералами і перешкоджають їх засвоєнню. Навпаки, в руколою низький рівень оксалатів. Таким чином, наш організм краще засвоює мінерали руколи та інші поживні речовини.

Покращує здоров'я імунної системи

Багата антиоксидантами і необхідними поживними речовинами рукола може допомогти зміцнити нашу природну захист від інфекцій і хвороб.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Это хорошо,а вы говорите.Слава Украине!
УКР
Идиот. Ты тоже. Да все на сегодня существующие. Световой год - ведь.
------------
Французы живут в своих искаженых надменых мудровствованиях лукавых , свобода слова выражается в оскорблениях ковото ,его чувств. Они надменно думают ,что ихнее гнилое филозопствование имеет ценность ,значимость для мусульман /европейские ценности,\А может евромаразм который насильственно втюривается комуто в голову теми кто имеет сми под контролем. Просто носителям этих еврокакашек будут отрезать головы вместе с порчеными мозгами. Все таки учитель настойчиво втюривал в головы учениников зная ,что часть их оскорбляет. Ну вот прилетела ответка его просто устранили. Это похоже влезть в клетку тигра во имя какой то свободы при этом раздражая тигра-какой То что Бог лишил французов ума видно доже по том что позволили поселится в себя людям которые пришли захватитиь ихнюю землю.
ГЫ
Детям до 16 вообще лучше не комментировать. А то Депрессия не отпустит.
гость
Вот они майданные "господа".
гость
Языком молоть гаразд. А что-то полезное для страны сделать? Не?
гость
Сходите в наши полу-клиники и вы поймете все.