Здоровьеcikavosti.com7 янв.

Що допоможе уникнути обмороженню при сильних морозах

Захиститися від обмороження при сильному похолоданні допоможуть теплий одяг, борсуковий жир, який потрібно нанести на шкіру, і відмова від довгих прогулянок, розповіла лікар-терапевт Людмила Лапа.

«Основні рекомендації стосуватимуться одягу: одяг по погоді. Одягати потрібно не тільки термобілизну, але і саме теплий одяг, який є. Плюс обов’язково головні убори та догляд за обличчям і руками. Руки треба одягати в теплі рукавички, а обличчя обов’язково змащувати жиром. Не… зволожуючим кремом, щоб не викликати опіки морозом. Треба робити саме жиром: борсучим, гусячим… і будь-яким маслом, яке є на кухні. Руки також змащуємо, надягаємо рукавички. І це основні вимоги, які можна дати, щоб не замерзнути», — зазначила вона. Терапевт також рекомендує скоротити час перебування на вулиці. «Зараз головне пам’ятати, що перебувати на вулиці в цей час можна 10-15 хвилин, тому тривалі якісь прогулянки — лижні та інші — не рекомендуються», — додала Лапа.

💬 Последние комментарии
е
так это ж ТЫ тут всех призываешь воевать во славу америки, а как появилась реальная возможность этого - так сразу в кусты! ...и кстати до сих пор жду ответа на вопрос ГДЕ была ты когда Роджера отправили в Афган? про то что ты жрала от пуза и холодильник был набит дефицитом все уже знают...
е
вот и не взбухай тогда, что в твой адрес прилетает малая часть тех же ругательств, что позволяешь себе ты....
е
начинай с себя! ПОВТОРЯЮ для тебя тупой: как ты к людям так и они к тебе, дошло недоумок??
Елена
Ты не я,я не ты, поэтому по себе людей не суди.
Елена
Та пиши шо хочешь и ТП и ДБ ,попка ты дурак,обезьянничаешь повторяя чужие слова.
Елена
Той кто не украинец и не жил на Украине учит меня как правильно українською писати,знаю я козлоослик,знаю ,по русскому написала,ты по-ходу лучше мову знаешь чем я,не за этотт случай говорю,не за этот.
Гость
И запах повсюду не тот...