Що буде з тілом, якщо ти будеш пити обліпиховий чай
Здоровье25 марта 2020

Що буде з тілом, якщо ти будеш пити обліпиховий чай

Обліпихова ягода з високим вмістом білка, клітковини, антиоксидантів, вітамінів і мінералів одним з найбільш корисних суперфудів на землі. Ягоди і листя обліпихи містять цілий «букет» мікроелементів, які не просто допоможуть вилікувати застуду, але і продовжити молодість, поліпшити колір обличчя, зміцнити кістки, а також багато іншого.

Користь обліпихової чаю незаперечна. Але що робить ягоди і листя рослини такими цілющими і цілющими. Чай з обліпихи може бути трьох видів: з ягід рослини, з листя обліпихи, комбінований з листя і ягід обліпихи. Останній варіант буде найкориснішим, бо в ньому містяться всі вітаміни, мінерали та мікроелементи, необхідні для нашого організму.

До складу обліпихи входять:

вітамін А допомагає підтримувати здоров'я зубів і кісток (міститься в ягодах); вітамін B12 допомагає з виробленням енергії і утворенням червоних кров'яних клітин (в ягодах); вітамін С сприяє поліпшенню стану шкіри, загоєнню ран, здоров'ю зубів і ясен (в ягодах); вітамін Е допомагає формувати еритроцити (в ягодах); вітамін К важливий для згортання крові, щоб зупинити кровотечу (в ягодах); лікопін антиоксидант, що захищає ДНК і білки; калій необхідний для балансу рідини і м'язової функції; кальцій сприяє здоров'ю кісток, зубів і підтримує кров'яний тиск в нормі; магній необхідний для створення білків і здоров'я імунної системи; залізо необхідно для перенесення кисню по всьому тілу; фосфор підтримує рН тіла. Обліпиха також містить флавоноїди антиоксиданти, які борються з окислювальним стресом і уповільнюють старіння організму. Основна кількість флавоноїдів міститься в листі (Hippophaeosides, катехіни, епікатехіни, галлокатехін і епігаллокатехін). У насінні містяться тільки гіппофіни. Зате в ягодах жирні кислоти (наприклад, лінолева). Тому, якщо хочеш отримати максимум вітамінів, мікроелементів, антиоксидантів і жирних кислот з обліпихової чаю, то додавай до ягодам листя.

Користь обліпихової чаю Крім того, що обліпиха підвищує імунітет і допомагає впоратися з застудою, вона може принести масу чого корисного. Ось, що буде з твоїм тілом, якщо ти будеш пити обліпиховий чай.

Ти схуднеш Недавні дослідження показали, що обліпиха сприяє зниженню ваги, запобігаючи накопиченню зайвого жиру. Крім того, обліпиховий чай прискорює метаболізм і поліпшує травні функції. Він дуже корисний для тих, хто страждає від розладу шлунка.

Ти захистиш серце З втратою ваги також приходить зниження ризику розвитку таких захворювань, як хвороби серця і діабет. Доведено, що ягоди обліпихи допомагають знизити рівень тригліцеридів і «поганого» холестерину (ЛПДНЩ) в крові. Екстракт обліпихи з листя підвищує рівень флавоноїдів вкрові, покращуючи склад крові і захищаючи серце і судини від пошкодження.

Покращиться стан шкіри Вітамін А, Е і С в обліписі чаї подарують тобі здорову і сяючу чистотою шкіру. Крім того, якщо ти страждаєш від екземи або псоріазу, то обліпиха може допомогти. У клінічних випробуваннях 49 осіб з екземою (атопічний дерматит) брали пероральні добавки з маслом обліпихи. Вони зменшили симптоми дерматиту і збільшили зміст пальмітолеіновой кислоти в крові при одночасному зниженні рівня пентадекановой кислоти.

Ти захистиш організм від інфекцій Раніше чай з листя обліпихи використовувався як ліки від цинги. Та й зараз подібний напій допоможе боротися з інфекціями. А додай до листя ягоди, і отримаєш відмінний чай для підвищення імунітету. Це особливо корисно в період застуд.

Ти позбудешся від перевтоми Ягоди обліпихи мають протизапальні і бактерицидні властивості. Вони вважаються відмінним природним иммуностимулятором. А завдяки набору антиоксидантів і вітамінів, обліпиха також допомагає при стресі і перевтомі.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Бла-бла-бла
А почему тогда реальная картина мира так сильно отличается от той, которую свободно рисуют свободные СМИ?
Невер
Это дешёвое шоу с целью убедить мир что в этой стране якобы есть правосудие.
Народный секретарь ЦРУ
Китайские успехи являются плохим примером для американской молодежи. Они происходят за счёт увеличения сущностей без необходимости. Если это не прекратить, то многие американские политики, хорошие люди, начнут прыгать в окна Овертона перед лицом растущей китайской угрозы. Остановитесь! Коммунизм противоречит демократической природе человека!
Луна-2
Из разговора -Почему у нас все дорого? Даже в ЕВРОПЕ дешевле,,_Мадам , вы были в Европе?В ответ да , пахала на клубничных полях... -ну и как 7 - да все также -стоим раком -выходит срака....
Морж
Китайской коммунистической партии и системе управления несколько тысяч лет ?)))
999
В России тоже пытались поднять цены на сахар и подсолнечное масло. Но Путин прекратил это безобразие и аферисты-торгаши сразу поджали хвосты
ДОНБАСС ИМЕЕТ ПРАВО
ПРИЗЫВАЮ ВЕСЬ МИР ПРИЗНАТЬ ПРАВО ДОНБАССА НА САМООБОРОНУ!!!