Що потрібно знати про Симптоми бубонної чуми, якові нашли в Китаї та Монголії
Здоровье08 июля 2020

Що потрібно знати про Симптоми бубонної чуми, якові нашли в Китаї та Монголії

Випадки бубонної чуми були Офіційно Підтверджені в Китаї та Монголії. Китайський пацієнт зараз ізольованій у лікарні. Его стан стабільний. Зараз уряд Китаю заклікає громадськість Вжити всех можливий ЗАХОДІВ, щоб мінімізуваті ризики передачі хвороби від людини до людини.

Китайські органи охорони здоров'я повідомляють, что ризики розповсюдження епідемії Тому необходимо покращіті обізнаність населення про Симптоми хвороби та для прийому убезпечити себе.

Громадян заклікають унікат людних Місць и дотримуватись правил особістої гігієні. Влада такоже заклікає Негайно звернути по медична допомога, если людина помітіла якісь Із ранніх ознака чуми.

І хоча ВООЗ заявляє, что бубонна чума з Монголії та Китаю підвіщеної небезпеки не стає, знаті основні Симптоми та патенти.

Бубонна чума віклікається бактерією Yersinia pestis, яка зазвічай зустрічається у дрібніх тварин и бліх. Вона может передаватісь від тварини до тварини и від тварини до людини через укуси заражених бліх. Залежних від того, коли вдається діагностуваті чуму, смертність может становитися від 30% до 60%. При Ранній діагностіці ее можна вілікуваті с помощью антібіотіків.

Ранні Симптоми чуми схожі на симптоми грипу лихоманка, озноб, Біль у Голові та м'язах, втому, Нудота та блювота.

З часом бактерія пронікає в лімфатічну систему и віклікає запалений лімфатічніх вузлів. Саме запалені та збільшені лімфатічні Вузли називали "бубнами", з часом смороду могут загноїтісь.

Написать комментарий