Що відбувається з тілом, коли ви їсте хурму?
Здоровье09 января 2021

Що відбувається з тілом, коли ви їсте хурму?

Їжа богів Ця яскрава ягода має свою історію походження, тісно пов'язану з імператорським двором. Навіть в науці ботаніки їй приписуються чудодійні властивості. Вчені люблять називати її «їжею богів». Її яскравий колір і солодкий смак привертають увагу людей вже кілька століть. Жителі країн Вранішнього сонця вважають обов'язковим ритуалом вживання хурми в сезон (з листопада по січень). Саме в Японії затяті любителі помаранчевої ягоди вивели рідкісний сорт неймовірно солодкою хурми «Тенкафубу», вартістю 2000 доларів за штуку. Такий «цар хурми» готовий поборотися своїми корисними властивостями навіть з журавлиною, малиною і чорницею.

Зміцнює імунітет Лікарі настійно рекомендують вживати хурму в холодний сезон, так як вона надає профілактичний ефект і позитивно впливає на наш імунітет. Найпростіше пояснення диво властивостей ягоди - це наявність вітаміну С, вірного захисника від грипу. Хурма є справжньою комбінацію з вітамінів А і С, бета - каротину і калію. У поєднанні вони дозволяють нашому організму виробляти нові імунні клітини. Такий склад був визнаний «золотим» вченими Каліфорнійського університету.

Постаріти завжди встигнемо Помаранчева ягода багата катехіном - антиоксидантом, що не дозволяє клітинам руйнуватися і піддаватися дії вільних радикалів. Пробуючи хурму, іноді ми стикаємося з в'язким і терпким смаком. У цьому винен катехін, який сам по собі має специфічний і гіркуватий присмак. Зате при зіткненні з яснами, він утворює захисну плівку, яка допомагає захищати зуби людини від впливу зовнішніх факторів. Найбільша кількість ферментів, що сприяють регенерації клітин, знаходиться в шкірці хурми. Тому ягоду найкраще вживати неочищеною.

Покращує травлення Якщо у вашому раціоні присутня велика кількість харчових волокон, значить ви собі можете забезпечити «рухливий» кишечник, який з легкістю перетравлює будь-яку їжу. Хурма є рекордсменом серед продуктів, що містять корисні волокна. На 100 грам припадає близько 3,6 г. харчових волокон, або близько 10% від добової норми. Плюс до всього до складу ягоди входить фолієва кислота, яка сприяє виробленню вітаміну В6 і поліпшенню метаболізму.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Отбрасывая все твои Шмуля фекальные нечистоты тут, иными словами, ты де-факто признал, шо до 1939 года никакого Пьемонта не було, а пидли Львыва быдло рагульное жило? И тильки при советской власти это дерьмо запизденское запанувало? ТакЪ? А дай ссылки на мои выражения про воровство коммунистов? Шо опять ныма? Шой то ты попутал с керивниками коммуняками с Куева? Шо ридну мати за долляры продали!
Dirhem
Тихо сам с собою я веду беседу.
Весёлый Роджер
Ну прекрати Шмуля! У такой страшно младой дивчины як ты, нима морды! У тебя же , у запизденской пацриотки, щиросвидомая харя, ча-ча-ча, вона просит кирпича!
е
вот когда будут убивать и жечь тебя не удивляйся)) ты ж сам призываешь к этому...
----------
Ведущие галюцинации зрительные.
-----------
алкогольный делирий-вербальные галюцинации.
Возмездие
Не люблю сюрпризы ! Поэтому раскрою секрет , Байден не изменит Украину ! Это Украина изменит Америку !!! Ещё древние люди знали, не тронь говно... !!! Ну теперь себя и вините! Распад на Штаты гарантирован !