ЗдоровьеИсточник14 февр.

Що їсти і пити для розрідження крові?

Без своєчасної профілактики повільний кровотік може призвести до великих проблем зі здоров'ям

nk_hauz/-mtvsabjunax4x8e9f89.jpg

Що їсти і пити для розрідження крові?

Як стверджують медики, «густа кров» є причиною серйозних захворювань. Біда в тому, що повільний кровотік гірше подає кисень до органів. Через це виникають порушення в діяльності серцево-судинної системи, печінки, відбуваються зміна оболонок кров'яних тілець.

Серед ознак недуги - оніміння пальців, головні болі, хронічна втома, спрага, блідість шкіри. Якщо ці симптоми регулярно повторюються, необхідно звернутися до лікаря і пройти клінічне обстеження, важливо вчасно з'ясувати, чи є проблеми з кров'ю.

Причиною повільного кровотоку можуть стати такі захворювання:

 • варикоз,
 • діабет,
 • панкреатит,
 • лейкоз,
 • гепатит,
 • підвищений холестерин або гемоглобін.

Крім того, такі фактори сприяють загусанню крові:

 • неправильне харчування,
 • нестача вітамінів,
 • зловживання алкоголем,
 • куріння,
 • зневоднення,
 • ожиріння,
 • підвищене згортання крові.

На аспірин не сподівайся

Серед народно-лікарських методів розрідження крові популярністю користується аспірин. Але, на думку медиків, особливої ​​надії на нього немає. Тим більше що він підвищує ризик кровотеч, особливо в шлунково-кишковому тракті, і призначати його повинен лікуючий лікар.

Медики наполягають, що кращий спосіб для розрідження крові - змінити раціон харчування Треба випивати до двох літрів чистої води, якщо вага великий, обсяг споживаної рідини повинен бути не менше трьох літрів. Приймати вітаміни, що містять магній, кальцій, залізо, вітамін C.

У раціоні має бути жирна риба або риб'ячий жир, лляне масло. Морська капуста також корисна через вміст йоду. Треба їсти більше різних овочів. Допомагає розріджувати кров напій з імбиру: 1 ч. л. тертого імбиру залити склянкою гарячої води, настояти і пити перед їжею. Дуже корисні ягоди і фрукти, сік з них. Намагайтеся вживати в день хоча б 30 грамів будь-яких горіхів.

Густа кров, повільний кровотік здатні принести чимало бід організму. Тим часом, в більшості випадків розрідження крові є в домашніх умовах, просто за рахунок більш уважного ставлення до того, що ми п'ємо і їмо.

💬 Последние комментарии
Пиченька Нуланд
Вика рассказала как была Путиным в бане... с голым... у него вот такенные яйца ( смотрим фото )
смотреть фильм Шимпан.3е)
призван на срочную службу осенью 2021 года... а в свободное от службы время (по воскресеньям) подрабатывал ночным сторожем на Южмаше? 😀
ЭвроИнтеграция 1945 року
саме цього дня 1945 року війська 1-го Українського фронту ПРАЗДНОВАЛИ ДЕНЬ ЕВРОИНТЕГРАЦИ до найбільшого гітлерівського концтабору смерті Аушвіц-Біркенау неподалік польського Освенціма.
Весёлый Роджер
«Елена – 29 июля 2020- А психушки не лечат чтоб ты знал…»
Весёлый Роджер
Шмуля пиСдуй на форум Казахстана и там доэбывайся - шо там у казахов! Но сначала спытай их, як вони назывались до 1935 рока! И главное покажи им карту Средних веков дэ була Украина!
Весёлый Роджер
НеЕлена - вот смотри как Шмуля отвечает - это же хуцписткая жидяра чистокровка! Я ему вопрос, а он мне в ответ про другое вопрос или ответ в стиле - Сам дуЛак! Причём заметь что почти ВСЕ здешние тн бандеровсике троли - работают в таком же стиля пана Вальцмана и Зели. Ну а фуйли им с xoxлотой цацкаться, все ж тупые у них и унтерменьши.
-------
Росийский след? а зачем здаватся .