Що їсти, щоб у вас ніколи не боліли зуби?
Здоровьеukrhealth.net20 мая 2020

Що їсти, щоб у вас ніколи не боліли зуби?

Саме зараз можна підтримати організм корисними речовинами, що містяться в овочах, фруктах, ягодах і горіхах і заручитися їхньою потужною підтримкою перед довгими холодами.

Гарбуз

Гарбуз чемпіон серед осінніх овочів і навіть навесні можна її приготувати, оскільки зберігається вона відмінно. Лікарі навперебій розхвалюють оздоровлюючі властивості гарбузів.

Тут і очищення кишечника завдяки великій кількості клітковини і мікроелементів, і підвищення гемоглобіну за рахунок великого вмісту заліза, і нормалізація артеріального тиску, і зміцнення судин завдяки вмісту калію.

Корисна гарбуз і для зубів. Вона містить цинк, селен і фтор, які допомагають реміналізації і відновленню зубної емалі, крім того, її м’якоть може боротися з потемнінням емалі, відбілюючи зуби.

Морква

Морква-теж джерело вітамінів. Вона полегшує перетравлення тваринного білка, тому незамінна як гарнір до м’яса, також допомагає засвоюватися залозу. Крім того, вчені прийшли до дивовижного висновку: у вареної і тушкованої моркви на 14% збільшується кількість каротину, елемента, з якого формується вітамін А, а також на 11% – лютеїну, речовини, що збільшує чіткість зору і захищає око від руйнівного впливу ультрафіолету, і підвищується кількість антиоксидантів.

Треба сказати, правда, в відвареній на пару або смаженій моркві кількість каротину знижується. Для зубів морквина корисна, перш за все, в сирому вигляді. Вона допомагає механічно очищати поверхню зубів і міжзубні просвіти від нальоту і залишків їжі, що веде до зменшення кількість патологічних мікроорганізмів в порожнині рота і злегка освітлює поверхню емалі.

Цитрусові

Апельсини, лимони, мандарини, і особливо грейпфрути — відмінні продукти для зміцнення ясен. Вітамін С не тільки піднімає імунітет, але і підсилює кровообіг, що благотворно позначається на здоров’ї ясен. Крім вітаміну С в цитрусових також містяться кальцій, магній, натрій, фосфор, залізо, вітаміни групи B, Е, РР — справжнє джерело корисних речовин, здатний, крім іншого, підняти настрій в сумну осінню пору і підвищити працездатність.

Ягоди

Лісові ягоди, які ще можна знайти в хащах, такі як морошка, брусниця, журавлина не дарма так улюблені великими лісовими звірами, та й у людей здавна користуються повагою. Так, наприклад, в калині поєднуються такі мікроелементи, як цинк, марганець, фосфор, залізо з цілим рядом вітамінів: А, С, Е, К, Р і т.д. Вона має протизапальну і кровоспинну дію, сприяє зміцненню і росту кісток, надає їм міцність.

Брусниця

Брусниці приписують чудодійні властивості завдяки містяться в її ягодах кислотам: лимонної, яблучної і саліцилової, а також пектину і каротину. Ягоди мають антиоксидантні властивості, насичені цілим комплексом вітамінів і великою кількістю кальцію, який допомагає реміналізації зубів, зміцнює їх і захищає від карієсу.

Морошка

Морошка, крім лимонної і яблучної кислоти, пектину і каротину і цілого набору мікроелементів і вітамінів, містить фітонциди, які зберігають свої властивості навіть при тривалому зберіганні. Фітонциди – це активні речовини, які пригнічують ріст патогенної мікрофлори, зокрема, в порожнині рота, завдяки чому стримується розвиток карієсу, а також запальних захворювань порожнини рота.

Журавлина

Фахівці з Університету Рочестера виявили, що журавлинний сік має здатність захищати емаль зубів від бактерій Streptococcus mutans, які викликають карієс. Журавлина, тобто містяться в ній мікроелементи, обволікають зубну емаль і закривають до неї доступ бактерій. Особливо вчені відзначають міститься в журавлині танін, що володіє дубильними і протизапальними властивостями.

Написать комментарий