Сім правил харчування для жінок
Здоровье7dniv.rv.ua02 ноября 2020

Сім правил харчування для жінок

У жінок, яким уже за 40, здебільшого (хочуть вони цього чи ні) починають відбуватися зміни: як внутрішні, так і зовнішні.

У декого вони цілком очевидні. З’являються зайві кілограми, зморшки, рідшає волосся. В інших приховані – даються взнаки так звані «вікові» хвороби, серед яких гіпертонія, остеопороз, починають турбувати суглоби і т. д. Секретами як зберегти здоров’я і гарний вигляд із журналісткою «7 днів» поділилася рівненська лікар-косметолог Ірина Волкова.

– Головне правило, – каже пані Ірина, – стежити за собою. Йдеться не лише про здоровий спосіб життя, догляд за тілом, а й харчування. Зупинимося на сімох правилах дієти, які допоможуть не тільки сповільнити процес старіння, а й додадуть сил та енергії.

Після вікової позначки у 40 років (а хтось і після 35) радикально змінює свій спосіб життя. Ми починаємо прислухатися до свого тіла і намагаємося уникати того, що йому шкодить. Тому необхідно дотримуватися наступних постулатів:

  1. Забути про цукор. Надмірна кількість цукру в крові стимулює процес гліколізу білків. Це, в свою чергу, викликає старіння організму, появу зморшок і навіть провокує атеросклероз та інфаркт.
  2. Замінити каву на чай. Більшість сортів чаю, для прикладу, ройбуш, зелений, білий, улун, багаті антиоксидантами. Вони краще тонізують, не викликають звикання, знімають фізичну та емоційну втому.
  3. Виключити з раціону фастфуд. Більшість продуктів швидкого приготування (локшина/каші) містить значну кількість добавок, починаючи від штучних підсолоджувачів і закінчуючи консервантами.
  4. Скоротити перекуси. Не їжте перед телевізором, під час читання й тоді, коли хвилюєтеся.
  5. Додати в меню пробіотики, вітаміни і мінерали. Вони допомагають нормалізувати мікрофлору кишківника, зміцнити імунітет, нормалізують роботу нервової, серцево-судинної, травної систем.
  6. Дотримуватися середземноморської дієти. Замініть червоне м’ясо на біле – м’ясо птиці та рибу, звичну рослинну олію – на оливкову. Максимально скоротіть, як радить доктор Мюїр Грей, автор книги «Середній вік: Виглядати краще, жити довше, відчувати себе краще», кількість вуглеводів. Він також рекомендує частіше їсти овочі та фрукти з високим вмістом поліфенолів: (виноград, соя, лісові та домашні ягоди (смородина, чорниця, вишня, баклажани, яблука зі шкіркою), брокколі, бобові і сочевицю, мигдаль і насіння кунжуту, соняшника.
  7. Дотримуйтесь питного режиму. Не менше як 30мл/кг/д. Без достатньої кількості води не проходять біохімічні процеси, погано виводяться токсини, сповільнюється метаболізм, страждає робота органів, густіє кров, звужуються судини.

Дотримання цих правил дозволить жінкам бути здоровими, а значить – красивими і життєрадісними.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
хваленое американское качество..... прогрунтовать нормально не могут, болты затянуть не могут...
е
т.е. ты как обычно ляпнула языком, так как понятия не имеешь.. не удивляйся если на твои вопросы будут отвечать так же)))
Елена
Сам посмотри,набери и найдёшь.,если надо тебе.
е
тюрьмы не пустые разумеется, а с "ростом" благосостояния народа с тотальным обнищанием будут еще больше заполняться простыми людьми, идущими на преступления из-за того что жрать нечего... назови хоть одного проворовавшегося чинушу Украины которого посадили за СЕМЬ лет после майдана.. НЕТУ ТАКИХ, и сколько бы ты тут не вещала на эту тему НИКОГО не посадили и не посадят
хи-хи
это болезнь
Мама миа
Мама миа - в дурку тебе надобно, пролечить свою больную и бедовую головушку..может легче станет - Какие на х-р пропагандисты идиото? дырявая твоя головушка? А почему трут твои коменты могу сказать -людям не нравятся твои злобствующие и презрительные комментарии.Чао дурачина -иид лечись ..Может попустит
ера
не зря мне бабушка говорила..."есть люди-г...но...ковырнешь...завоняет: так лючче не трогай их"...И...ПРАВДА