Симптоми осіннього ослаблення імунітету
Здоровьеzdorovia.com.ua06 октября 2020

Симптоми осіннього ослаблення імунітету

До таких ознак належать стани, коли:

Ви відчуваєте сильний стрес

Згідно зі звітом Американської психологічної асоціації, тривалий стрес послаблює реакцію імунної системи. Стрес знижує кількість лімфоцитів, лейкоцитів, які допомагають боротися з інфекцією. Чим нижча кількість лімфоцитів, тим вище ризик зараження вірусами, такими як застуда.

Ви весь час хворієте

Дорослі в середньому застуджуються від двох до трьох разів на рік.

У вас проблеми зі шлунком

Якщо у вас часто буває діарея, гази або закреп, це може бути ознакою ослабленої імунною системи. Дослідження показують, що майже 70% імунної системи знаходиться в травному тракті. Живуть там корисні бактерії і мікроорганізми захищають кишечник від інфекцій і підтримують імунну систему.

Шкірні рани заживають дуже повільно

Ваша шкіра переходить в режим "контролю" травм, коли ви обпечетесь, поріжетеся або подряпаєтесь, ваше тіло - сфера захисту від будь-якої рани. Цей процес зцілення залежить від здорових імунних клітин.

Ви часто заражаєтеся інфекціями

Ознаки можливого імунодефіциту у дорослих включають: більше чотирьох вушних інфекцій в рік; пневмонія розвивається два рази в рік; хронічний синусит виникає тричі на рік; прийом антибіотиків більше двох разів на рік.

Ви весь час відчуваєте втому

Коли імунна система ослаблена, рівень енергії також падає.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
русский пропагандон
да подожди еще не вечер -до выборов, а там посмотрим..Смеётся тот. и хорошо смеется тот, кто последний
Весёлый Роджер
Як тоби мавпёнок тыркнуло, писли смокчевания члена Бандеры! В каком ты экстазе, лучше чем от экстази. Ну ты поскачи, поскачи - тебе полегчает....
Весёлый Роджер
Привет "е". А шо нима тут Шмули_Елены? Такая важная тема про его коханю Амэрыку, а он раз и слинял, эта "пЫдарасина хуесосная и жопадающая вафлеглотина, не знающая ничего, сидит в своём свинарнике и не отсвечивает,гнида". А может в Америке ужо ежей стали жрать, чи Теслу з картону гнать? Чи пожары голографией у Холивуде снимать? А ведь осталось 9 дней и звезда его мечте!!!
Весёлый Роджер
Гы-Гы - долбоЭб портяночный, жертва поноса, дуповысерышь... Ну не умеешь ..., ну не мучай ...! Прапор херов, кирзовый, в блогеры он полез!
Весёлый Роджер
Ну что сказать - Не уставай, Давай, дерзай, жги сердцем пламенным металл...
Весёлый Роджер
На Украине, як у пиндосной колонии, должно быть УСЁ як у коханной Амэрыке! А мабуть и выше! Гэть москальскую ванцину - ждите пиндосную! Смокчим уси член Бандеры – як антиковидную цукирку! Сала майданутым скакунам - Амэрыка з вами, з мудаками! Сала пропахандонам хунты!
е
Ну что Елена? Америка впереди всех..по темпам чтоб сдохнуть..