Сиве волосся: поширені міфи
Здоровьеzdorovia.com.ua18 августа 2020

Сиве волосся: поширені міфи

Надмірне фарбування волосся робить його сивим. Звичайно, цей міф можна використовувати для того, щоб ваша дочка підліткового віку не дуже захоплювалася фарбою для волосся. Але насправді фарбування волосся не має ніякого відношення до їх сивині. Якщо волосся дуже часто піддаються цій процедурі, вони стають крихкими, сухими і млявими, але не сивими.

Висмикування одного волоска призведе до росту відразу трьох. Деяким здається, що висмикуючи рідкісні сиві волоски, вони не тільки позбудуться цього не зовсім приємного явища, але і зроблять свою шевелюру густішою. Однак експерти підкреслюють, що висмикування сивого волосся призводить до перманентного, тобто постійного пошкодження фолікулів, і ніякі інші волосся їм на зміну не виростуть, навіть один.

Сильний стрес може призвести до сивини. Багато хто з нас чули про те, як люди від горя нібито сивіє "за одну ніч". Однак в реальності ніяких наукових доказів подібного феномену не існує. Стрес не викликає сивини, але зате може спровокувати тимчасове випадання волосся, як кажуть дерматологи. Втім, стрес може вносити свій внесок у появу сивого волосся, але не бути їх причиною, тому деяких життєвих стресорів на зразок куріння або неправильного харчування краще уникати, оскільки вони прискорюють старіння.

Волосся стає сивим через сонце. Надмірне вплив сонця призводить до прискореного старіння шкіри і утворення зморшок, але воно не змінить кольору вашого волосся. Однак експерти підкреслюють, що сиве волосся більш уразливі перед сонячними опіками, оскільки вони мають менше меланіну.

Написать комментарий