Смартфони призупиняють ментальний розвиток дитини

12.10.2019 14:22 nashamama.com
Кілька додаткових причин не давати малюку гаджети

14272761_rebenok-v-planshete.jpg (35.92 Kb)

Згідно з результатами дослідження, проведеного фахівцями з інституту психіатрії Королівського коледжу Лондона, планшети і комп'ютери порушують правильний розвиток дітей і знижують їх словниковий запас. У навчанні сучасних дітей активно використовуються комп'ютери і планшети і британські вчені вважають, що сучасні діти матимуть менший словниковий запас у порівнянні з їх однолітками з попереднього покоління, які навчалися традиційним способом.

Вчені провели дослідження, в якому взяли участь 27 школярів. Респондентів просили запам'ятовувати незнайомі слова. Використовувалося 2 способи подачі інформації - вербальний і візуальний. З'ясувалося, що добровольці запам'ятовували швидше незнайоме слово в тих випадках, коли чули його і намагалися повторити усно. А якщо нове слово зустрічалося учасникам дослідження в письмовому вигляді, на екранах електронних пристроїв, то вони, як правило, його не запам'ятовується.

Автор дослідження Марко Катані каже, що коли ми дізнаємося нове слово, то спочатку слухаємо його звучання, а потім намагаємося повторити його до тих пір, поки у нас не вийде правильно. Таким чином, люди розширюють свій словниковий запас, починаючи з першого року життя до дорослого віку, коли запас досягає до 30 тисяч слів у середньостатистичної людини. Вчені підкреслюють що планшети, комп'ютери і смартфони не зможуть замінити живу мову викладача.


Комментарии

Добавить комментарий