Спеції для прискореного спалювання жиру
Здоровьеzdorovia.com.ua24 мая 2020

Спеції для прискореного спалювання жиру

Імбир. Через його специфічний вплив на рівень цукру в крові пригнічується апетит, скорочується кількість споживаних калорій. Вживати потрібно помірно, не більше чотирьох грамів на день.

Кмин. Дослідження за участю жінок, що мали надлишкову вагу, виявило, що кмин може давати відчутний ефект зниження жирової маси тіла, схуднення талії. Спеція позитивно впливає на рівень холестерину, тригліцеридів.

Насіння гірчиці. Було встановлено, що гірчиця підвищує метаболізм, роблячи спалювання жиру інтенсивнішим на 25 відсотків. Цей ефект триває до семи годин після вживання. Особливо корисна зернова гірчиця.

Кориця. Додаючи її в їжу, напої, ми допомагаємо організму краще регулювати рівень цукру та інсуліну в крові, що забезпечує тривале відчуття ситості, не дає переїдати.

Чорний перець. Його активний інгредієнт пиперин впливає на втрату ваги, знижує рівень холестерину, тригліцеридів за рахунок прискореного спалювання жиру.

Розмарин. Також сприяє схудненню. У дослідженні був виявлений зв'язок між його включенням в харчування і зменшенням маси жиру.

Одночасно медики констатують, що споживання спецій з метою прискореного спалювання жиру і схуднення не повинно бути надмірним, інакше може пошкодити шлунок, слизову інших органів шлунково-кишкового тракту.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Гость
Ха..ха..ха... Проституткой завоняло...давно ты черный хуй сосала? Ха
Луна-2
Роджер не девочка, и ты ему не приписывай гомосячества. Если гость его похвалил, то он же это заслужил ,в отличие от тебя..Ты же на этом сайте известна, как, прости меня, проститутка - торгующая своими убеждениями..
Елена
Сейчас он тебя похвалит,подлижется и поцелует,ха,как американских военных моряков в Ла-Валетте,ха.
негость
где жить-то собрался? Пресс-секретарь президента - откровенная дура, даже по виду, пока ничего не сказала. А как сказала - подтвердила внешние данные. А это лицо презика, главы государства, где живёшь. Тьфу, позорище.
гость
... а у Вас талант - натыкал ленку носом в ее же гавнецо ..... так держать.
Елена
Насчёт раздвинутых ног,портов и американцев ты всё верно сказал, это же история твоих похождений в Ла-Валетте,ха,ни добавить ,ни прибавить,ха,а что это ты сапоги упоминаешь,а кирзу нет, непорядок,дошло до дурака что кирзой ,то есть унижением и оскорблением простых людей ты оскорбляешь не меня,мне это до пи....ды,а многих своих однодумцив, единомышленников значит,ха.дурачок.А Украина идёт в Европу.Слава Украине!
гость
В данном случае не просто нетрезвое вождение, а убийство 4-х человек. Так что убийца подсуден. Ну, а там ещё посмотреть: -а судьи кто? И вообще уменьшение численности населения в Краине приветствуется.