Спеції, які знижують рівень цукру у крові
Здоровьеzdorovia.com.ua29 апреля 2020

Спеції, які знижують рівень цукру у крові

Про це розповіла відомий у Великобританії лікар загальної практики і дієтолог Сара Брюер.

Пажитник входить в число улюблених спецій індійської кухні, його використовують при приготуванні каррі та інших страв. Лікар з Великобританії рекомендує її як дуже ефективного «ліки», що допомагає знизити рівень цукру в крові, наприклад, у діабетиків або тих, хто схильний до захворювання.

У пажитника використовуються листя і насіння. Останні подрібнюються в порошок, який застосовується в якості спеції. За словами Сари Брюер, включення цієї спеції в раціон є одним з найпростіших способів уникнути високого рівня цукру в крові.

Спеціаліст пояснює: спеція уповільнює травлення і засвоєння вуглеводів, що в свою чергу допомагає запобігти сплески цукру.

"Насіння пажитника містять амінокислоту 4-гідроксіізолейцін, яка загострює реакцію клітин на інсулін, знижує резистентність до гормону. Результати 12 досліджень показали, що у пацієнтів з діабетом 2 типу добавки пажитника значно знизила рівень глюкози в крові натще, рівень HbA1c і загального холестерину", - цитує медика видання Express.

Разом з тим експерт застерігає: додавання в раціон занадто великої кількості пажитника може привести до дуже істотного зниження рівня цукру в крові. Тому, перш ніж почати вживати спецію, потрібно проконсультуватися з лікарем.

Також серед кращих спецій доктор Брюер рекомендує страждають від діабету корицю. Її вживання також ефективно бореться з резистентністю до інсуліну, роблячи його більш ефективним при перенесенні глюкози в клітини. В результаті знижується рівень цукру в крові.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
К ты что Николай II ,что говоришь о себе во множественном числе?а вообще тебя сколько?,ха.
Елена
Что-то в лиси.
Елена
Что-то в лист здохло,у Роджера моё присутствие не наблюдается,ха,знаешь козлоослик, что-то тут не то,ха.А Украина идёт в Европу.Слава Украине!
Весёлый Роджер
Да Нет, он просто школяр бандеромавпёнок - тупой эбнутый ребёнок!
Весёлый Роджер
Можэ то так, а можэ ы ны так! Тильки одно не пойму, откуда такой гонор у проигравшего, смокчущего пиндосный х.й, причём без масла!? Скики масок холуям паны прислали? Во-во! А не подскажешь дэбил париотичный, ПЯТЬ котлов у xoxлoвермахта цэ дэ було? Алле Карл, ПЯТЬ!!! А в последнем пид Дебальцево за несколько часов вы потеряли почти ДВЕ дивизии салоедов и мечтателей о скидках на ЖКХ и бесплатном проезде!!! Сейчас это преподают в арт. колледжах Британии, как ВЫСШЕЕ мастерство работы артиллерии в современной войне! Так що смокчи и далее – холуй ты и нищебродный моральный урод! Доскакались «до самого краю…»!
продолжение следует-враг буде
Да кстати я не нарик и не пьяница А С нациков смеюсь за идиотов их считаем ...Уж больно лозунги такие как у Гитлера - а чем он кончил -это думаю тебе известно, гитлерюгенд паршивый...
от подстилки кацапской
Зачем брать нам Британию? и Львив ваш гуанистый, и Киев ?Львов сам уйдет к полякам, (Кстати МИЛОК ТЫ ЗАДНИЦЫ СТАРИКАМ МЫТЬ УЧИСЬ _ ПРИГОДИТСЯ), а Киев сам придет к нам -даже проситься будет в состав РФ....игра по -крупному еще не начиналась .