Streptococcus uberis – серед основних збудників маститу в кількох країнах світу
Здоровьеagrotimes.ua07 июля 2021

Streptococcus uberis – серед основних збудників маститу в кількох країнах світу

Учені твердять про світову зміну збудників маститу в бік зменшення поширеності контагіозних маститів і, відповідно, в бік збільшення частоти маститів, спричинених бактеріями навколишнього середовища. Streptococcus uberis входить до основних причин маститу в кількох країнах світу.

Уважається, що нові інфекції вимені, спричинені Streptococcus uberis, виникають як із навколишнього середовища, так і шляхом зараження від інших корів. Незважаючи на те, що цей збудник є насамперед умовно-патогенним мікроорганізмом навколишнього середовища, у деяких стадах він може проявляти доволі сильну схильність до контагіозного типу, передаючись від корови до корови.

Інтрамамарні інфекції, спричинені Streptococcus uberis, можуть бути тимчасовими або можуть зберігатися впродовж нелактаційного періоду, під час лактації, а також під час короткого або навіть тривалого лікування протимікробними препаратами.

Найімовірніше, тривалість зараження більше залежить від організму кожної окремої корови, а не від конкретними штамів.

Streptococcus uberis також може бути основною причиною субклінічного маститу, який може бути доволі тривалим, бо субклінічні інфекції часто непомітні і не лікуються. Такі субклінічні інфекції перешкоджають контролю над маститом. Клінічні випадки також можуть становити велику частину інфекцій, спричинених Streptococcus uberis, і вони зовсім необов’язково будуть короткотривалими.

Різниця між штамами в здатності спричиняти клінічний мастит пов’язана зі здатністю протистояти фагоцитозу та знищенню нейтрофілами. Штами Streptococcus uberis, найімовірніше, відрізняються за своєю патогенністю залежно від того, адаптований тип бактерії до тварини-господаря чи ні.

Специфічна для штаму патогенність, за спостереженнями, була однаковою для всіх тварин, тобто її визначали чинники, властиві самому патогену, а не тварині. Останні дослідження показали здатність Streptococcus uberis утворювати біоплівку in vitro, а це дуже важливий чинник вірулентності, який може призвести до повторних або стійких інфекцій молочної залози.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
wourhgowu
rkghbskrughb
Елена
И шо?
Весёлый Роджер
Луночка привет! Ну как же без ПОЛНОВОДНЫХ рек там? А как же Шмулины мосты? Он же их во сне бачил и мореманов пиндосных под ними, ну тех шо с НЕ белой попой. Ты же его дэбильные мечты в пыль превратила! Кстати Мальта, бывшая РУССКАЯ земля, но... тра -ля- ля!
Весёлый Роджер
Ну ты написал! Ты хоть подумал шо будэ со щирыми мозгами, по уши забитыми свидомым дерьмом экс.прапора Шмули, онО же тут Елен - ну цэ тот мудак, шо думувает, шо не разглядят его у жиночих труселях до колен. Он и слева-направо с трудом читает, всё жирными грязными пальцами в экран тыкает, вслух слоги составляет. А ты ему тут задом-наперёд, он же ТУПОЙ свинорылый обормот! А ты ему тут про сраных хероев е..ых у сраку! Ты ему про Сало чи про ковбасику чи про гуся ... ось и писня уся!
Весёлый Роджер
А у долбоЭбов прапоров, на ящиках тушёнки плесень растёт! Ы шо? А в Антарктиде пингвины литают та на мове спивают! Ы шо?
Весёлый Роджер
Ну по поводу высокой травы не знаю, не видел - хотя что вы считаете высокой? И по поводу гадюки -туда же. Вообще-то там есть легенда, что Святой апостол Павел, в 0060 году н.э. потерпев кораблекрушении у её берегов, доплыл до берега и был там укушен змей. Он проклял там всех ядовитых змей, с тех пор они там все НЕ ядовитые. Вроде их там 4 вида - короче, я ни одну не встречал. Может вы на Гозо были? или на Комино? Каменные пляжи это на севере и на ю-востоке. Как я понял до Золотого пляжа и до Голубой лагуны на Комино - где построен городок для съемок Вестерна вы не доехали. В этой лагуне снималось много фильмов: Граф Монте Кристо, Трой и др. см в поиске. А вот изв. фильм "Голубая лагуна" не там.
111
Не, думаю, что одного перехода на латиницу - мало. Нужно ещё чтобы читать и писать наоборот: справа налево:!)) Ukars iniarku! Mayoreh Alars!